Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hovenring, czyli wiszące rondo rowerowe
#1
Hovenring

Coś pięknego, szczegóły na stronie -> [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQv0-JJzavwi61oX7LwjT6...ygH4azU0dg] <-

PS
Z uwagi na wykonywany zawód nie toleruję słowa rondo. Ja tylko cytowałem ;-)
Odpowiedz
#2
Taaa, już to widzę. Ciekawe ile na tym projekcie można ukraść? Tu jest Polska, Panie!
Odpowiedz
#3
Velo napisał(a):Taaa, już to widzę. Ciekawe ile na tym projekcie można ukraść? Tu jest Polska, Panie!
Taaa, więc lepiej nic nie róbmy, tkwijmy w zacofaniu, bo nie daj Boże ktoś coś ukradnie, a jeszcze bardziej nie daj Boże zarobi na tym, choćby i uczciwie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Może i u nas kiedyś powstanie cos takiego. Pomysł świetny, wykonanie także. Okazuję się, że można zbudować coś ładnego i praktycznego wystarczy się postarać.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
W Polsce, a konkretnie w Rzeszowie, jest okrągła kładka dla pieszych, może kiedyś doczekamy się też ronda dla rowerów - http://polskalokalna.pl/galerie/galeria ... ,1701975,1
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
damian.s napisał(a):W Polsce, a konkretnie w Rzeszowie, jest okrągła kładka dla pieszych
To kolejny przykład, który bezlitośnie obnaża mizerię Lublina (niestety).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Z tą mizerią to bez przesady, ta kładka w Rz wcale nie ułatwia tak bardzo poruszania się, poza tym pasuje tam jak pięść o oka Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):Z tą mizerią to bez przesady
Grzesiek jaka przesada. Oprócz kilku DDR nie ma nic. A te które właśnie powstają tylko dzięki ludziom takim jak Olek nadają się do jazdy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
No nie, mizeria w Lublinie jest, to wiadomo. Nie ma się tylko co podniecać kładką w Rzeszowie, która w ogóle nie pasuje do architektury w tamtym miejscu Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Okrągła kładka? Okey, jeśli rowery i piesi nie będą musieli pokonywać przewyższeń.
Bardzo nie podoba mi się, że nakazuje się ludziom nadkładać sił i drogi, żeby auta miały łatwiej.
Kładka w Rzeszowie wg mnie jest złym pomysłem, bo trzeba wejść i zejść, czyli wyraźnie zniechęcają do zdrowszego transportu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości