Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stojaki dla czekających na światło
#31
Panowie przecież na pierwszy rzut oka widać, że Danny jedzie na przednim kole do tyłu, więc po co pytać :mrgreen: . A tak nawiasem mówiąc, to stójka przynajmniej dla mnie nie jest trickiem tylko zaawansowaną techniką kolarską, przydatną w profesjonalnym uprawianiu tego sportu jak np. jazda na torze, na czas i w pewnie w paru innych przypadkach. A facet na rzeczonym filmiku nie wiem co próbował robić , może się po prostu wy....ł.

PS żeby nie było bana wy...ł to skrót od wywalił.
Odpowiedz
#32
JuraS napisał(a):Czyli to było endo,ale już bez zawodnika :mrgreen: .
No właśnie nie wiem jak to ugryźć terminologicznie, bo na ripleju widać, że na moment puścił hamulec i przejechał z 15 cm. Nie pomogło. ;-)
Odpowiedz
#33
Trochę się zgubiłem ;-) w temacie bo było chyba o stojakach? Dla mnie mogą one byc wygodne bo nie zawsze jest miejsce przy słupku sygnalizacji, żeby się przytrzymać będąc w spd-ch.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
Jurek S napisał(a):Trochę się zgubiłem w temacie bo było chyba o stojakach?
Było o stojakach, a potem o "stójce" zamiast stojaka :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#35
Jurek S napisał(a):będąc w spd-ch

Dlatego ja wczoraj na wszelki wypadek wybrałam jednak opcję ustawienia się w pewnej odległości od stojaków :-D Nie chcę zaczynać nowego roku rowerowego od gleby :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
Doomy napisał(a):Panowie przecież na pierwszy rzut oka widać, że Danny jedzie na przednim kole do tyłu, więc po co pytać .
Bardzo śmieszne. Nie pytałem co robił Danny tylko chciałem się dowiedzieć czy taki manewr ma fachową nazwę.
Doomy napisał(a):A facet na rzeczonym filmiku nie wiem co próbował robić , może się po prostu wy....ł.
a może chciał pokazać, że on i rower to to zgrany zespół :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Może i zgrany :-P , ale rower go chyba za bardzo nie lubi. Może za mało był ujeżdżony.

Edit: Kurczaki, Mariusz ty zaraz tysiaka będziesz miał w stopce na 2014, nieźle ciągniesz, gratki.
Odpowiedz
#38
mraugorzata napisał(a):Nie chcę zaczynać nowego roku rowerowego od gleby
I tego się trzymaj ;-)
Doomy napisał(a):Może i zgrany , ale rower go chyba za bardzo nie lubi.
"Lecz pan każe, sługa musi ..." jak pisał Adam Mickiewicz w "Pani Twardowskiej" :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości