Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerem pod prąd
#11
mamut77 napisał(a):Darist, ale konstruktywna krytyka, czy wyrażanie wątpliwości, a to, a to co chrzanią autorzy owych komentarzy, to dwie różne sprawy.

Ale mnie właśnie bardziej interesuje główny temat dlatego zadałem pytanie Olkowi i dziękuję Mu za odpowiedź.
Natomiast dyskusja w tym miejscu na temat postów pod artykułem mnie nie interesuje.
Tym bardziej, że zostały napisane aby wywołać określone reakcje i teraz się koleś cieszy, że mu się udało (nawet podwójnie bo jego post znalazł się na kolejnym forum).
Zamiast dyskusji o kontrapasach zajmujecie się trollem.
Przecież właśnie o to mu chodziło :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
mamut77 napisał(a):Polacy, niestety, znają się na wszytstkim, od ekonomii, przez stosunki społeczne, religioznawstwo, po medycyne i katastrofy lotnicze.

Zapomniałeś o prawie, muzyce, komputerach i paru innych rzeczach, że o rowerach nie wspomnę :-D .
Odpowiedz
#13
mamut77 napisał(a):. Polacy, niestety, znają się na wszytstkim...

Kolego, widzę że znasz sie na Polakach ;-)
Odpowiedz
#14
Darist, wbrew pozorom całkiem sporo ludzi naprawdę ma w głowach siano, a ich wysiłek umysłowy ogranicza się do takmisięwydaizmu stosowanego ewentualnie chłopskorozumowania zaawansowanego. Trolowanie trolowaniem, ale opinie, jakich pełno w necie (w temacie niemal dowolnym), nie biorą się też znikąd.

Doomy napisał(a):Zapomniałeś o prawie, muzyce, komputerach i paru innych rzeczach, że o rowerach nie wspomnę
Ile bym nie wypisał i tak bym coś pominął :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości