Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.01.2014 11:30 Miłocin do Kazimierza, tam i z powrotem
#11
Zjedź na dół, tam jest spis segmentów, kliknij na ten, który Cię interesuje, voila Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
To jest podjazd od Czerniawy przez korzeniowy dół, Wylągi prawie do Skowieszynka, długość 3.9 km, przewyższenie 79m, średnie nachylenie 2%, ostatnie 150 m 12%.
Odpowiedz
#13
KermitOZ napisał(a):Zjedź na dół, tam jest spis segmentów, kliknij na ten, który Cię interesuje, voila Wink

Wygląda na to, że jest ten element tylko dla zalogowanych :-?
U mnie na dole jest tylko wykres trasy

Doomy napisał(a):To jest podjazd od Czerniawy przez korzeniowy dół, Wylągi prawie do Skowieszynka, długość 3.9 km, przewyższenie 79m, średnie nachylenie 2%, ostatnie 150 m 12%.
Tak sobie mniej więcej rozkminiłem po nazwie tego segmentu. Ale to w przybliżeniu patrząc na tracka.
A tak na marginesie, trochę niedokładny jest Twój gps. Bo to chyba wina gps, a nie stravy?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Wygląda na to, że jest ten element tylko dla zalogowanych :-?
U mnie na dole jest tylko wykres trasy
Właśnie sprawdziłem, rzeczywiście tylko dla zalogowanych.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):A tak na marginesie, trochę niedokładny jest Twój gps. Bo to chyba wina gps, a nie stravy?

Oj tam, oj tam, Jurek mnie taki wystarczy jaki jest :-) . Ja mam wyłączony internet w telefonie (oszczędzam), więc zapis trasy jest tylko na satelitach. Zresztą na takie jeżdżenie jak moje, to i tak za dużo.
Popatrz sobie na moja dzisiejszą trasę Trasa . Jest praktycznie idealnie narysowana (no dobra, może i nie jest), ale jechałem po otwartym terenie żadnych przeszkód. Podjazd na Wylągi to jazda cały czas w wąwozie.

@Meeg Nie wiem czy zauważyłaś, ale grasz rolę w filmie z naszej ostatniej wycieczki "do źródeł Bystrzycy". Wiem niezbyt duża, ale od czegoś trzeba zacząć, tak, że gratki, jeszcze 7 dni film bedzie wisiał na vimeo, więc masz szansę go zobaczyć, ściągnąć, pokazać rodzinie :mrgreen: .
Odpowiedz
#16
Doomy napisał(a):To jest podjazd od Czerniawy przez korzeniowy dół, Wylągi prawie do Skowieszynka, długość 3.9 km, przewyższenie 79m, średnie nachylenie 2%, ostatnie 150 m 12%.

Jak się patrzę na zaznaczenie na mapie to ten podjazd jest cały czas tą asfaltową drogą właśnie od Czerniawy do Skowieszynka? Jeśli tak to ja skręcałam dotychczas w Wylągach w prawo w szutrówkę - to na Twojej mapce będzie jakiś 40km.

Dzieki za info o filmiku :mrgreen: na pewno obejrzę :-D
Odpowiedz
#17
Tak, to jest cały czas droga asfaltowa, tylko na końcu ten asfalt jest bardzo marnej jakości. Hardcor to ostatnie kilkaset metrów bo wcześniej jest spoko :-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości