Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[13.09] Kielce - MTB Cross Maraton
#11
Etam, cienki jesteś i ściemniasz coś o kasie i szkole Tongue Branio ma rodzinę, Grzesiek_ egzaminy a jakoś jadą Tongue U mnie z kasą też krucho, ale na taki wyścig musi się znaleźć Smile Twardym trza być a nie miętkim!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
Masz rację za słaby jestem ,aby reprezentować RL wybacz.
Odpowiedz
#13
Pawel93 napisał(a):Masz rację za słaby jestem ,aby reprezentować RL wybacz.
Nigdy tego nie twierdziłem, no ale skoro tak sądzisz to pewnie masz rację.

Dzisiaj wystartowaliśmy w sześciu. Grzesiek_ był 16, Branio 21, ja 26. Miejsc pozostałych chłopaków nie pamiętam, Bartek był kilka pozycji za mną, później Przemo i na końcu chyba Karcer, który niestety złapał gumę i miał jeszcze jakieś problemy z rowerem. Jak będą oficjalne wyniki to wrzucę pewnie na główną.

Trasa miodzio. W końcu jakieś konkretne podjazdy były i od razu jakoś to szło Big Grin Wszyscy pojechaliśmy najdłuższy dystans, było coś ok. 52-55 km (nie wiem dokładnie, bo licznik po 11,5 km przestał mi działać). Było trochę błota, trochę niebezpiecznych zjazdów i dużo długich i stromych podjazdów. Podobało mi się Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
KermitOZ napisał(a):na końcu chyba Karcer, który niestety złapał gumę i miał jeszcze jakieś problemy z rowerem.

Niczym w radiu Erewań, prawda ale...
Przyjechałem przed Przemkiem. :mrgreen: Problemy miałem z pompką (którą najpierw zepsułem, a później zgubiłem). Faktycznie złapałem kapcia.

Szczegóły opiszę jutro, jak się wyśpię.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#15
Gratulacje dla całej ekipy RL za udany start w Kielcach!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Właśnie spojrzałem na wyniki i Wielkie Brawa dla ekipy RL :!: :!: :!:
Niezłe miejsca w open i kat.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#17
Zamiast składać gratulacje weźcie się chłopaki za trening ;-)
Prezes już wpisał ŚLR do swojego kalendarza. :-)
W przyszłym roku obecność obowiązkowa. Walczymy w klasyfikacji drużynowej.

Jak widać po wynikach impreza jest raczej kameralna. Na naszym dystansie startowało 99 osób więc nie było tłoku. Trasa wymagająca, warunki pogodowe sprawiły, że było i błoto i piasek. Długie podjazdy, jeszcze dłuższe zjazdy :-D
Z tego co mówili stali bywalcy ŚLR to nie była najfajniejsza trasa cyklu. Sprawdzimy to za rok :-)
Na szczęście okazało się, że hopki nie są tak straszne jak się spodziewałem (albo jestem jeszcze mocniejszym trzepakiem :-P ) i udało mi się uzyskać przyzwoity wynik.
Na forum organizatora jest wątek z fotkami i filmikami z Kielc, zachęcam do śledzenia.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości