Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyki
#1
Wrzuciłem do galerii małe podsumowanie za pierwsze cztery miesiące
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Kolejne podsumowanie za I półrocze. Przyjmuję ewentualne reklamacje, ale udowodnione :mrgreen:
Statystyki dotyczą oczywiście wyjazdów o charakterze nazwijmy to rekreacyjnym. Nie obejmują wyjazdów szosowych.
Wjazd jak grupa zaliczony jest od dwóch osób i jeżeli był zgłoszony na forum jako ustawka
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Nie obejmują wyjazdów szosowych
Toż to jawna dyskryminacja! ;D
Non possumus! Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Kolejne statystyki będą oczywiście na koniec września, ale już teraz ogłaszam, że wspólnie, po dzisiejszym Kazimierzu rekreacyjnie objechaliśmy kulę ziemską (ponad 42000 km)
A na czoło statystyk wysunął się oczywiście Wieśko, który skrzętnie wykorzystuje ;-) urlop Karoli dotychczasowej :-( liderki

I jeszcze dodam, że w wycieczkach rekreacyjnych ;-) wzięło już udział 78 osób.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
hej :mrgreen:
no i proszę - nie bez podstaw dałem Wieśkowi nowy nick - jaki to każdy wie :mrgreen: :mrgreen: .Wiesiek, Ty jesteś jak niemiecki ICE - bez względu na pogodę i czas : do przodu i tniesz powietrze :mrgreen:
Odpowiedz
#6
:lol:
ja skromnie dodam że osiągi Wieśka to oczywiście na BIOPALIWIE
(wczoraj mogliśmy się o tym naocznie przekonać :mrgreen: )
szacuneczek dla Wieśka :-)
Odpowiedz
#7
I jak pisałem wyżej kolejne statystyki na koniec września, a więc za trzy kwartały.
Trochę opisowo bo na wykresach już się wszystko nie mieści w rozmiarach, które mogłyby być czytelne. Oczywiście statystyki dotyczą działu "Rekreacyjnie i turystycznie"
1. Zorganizowaliśmy 185 wyjazdów w tym dwa 2-dniowe i jeden 4-dniowy
2. W wyjazdach udział wzięło 120 osób w tym
1-4 wyjazdy; 67 osób
5-9 wyjazdów; 24 osoby
10-19 wyjazdów; 16 osób
20-29 wyjazdów; 4 osoby
30-49 wyjazdów; 5 osób
> 50 wyjazdów; 4 osoby
Pozostałe dane powinny być na wykresach.
Reklamacji nie przyjmuję :mrgreen:
Wykresy można zobaczyć w galerii: "Wycieczki"
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
I kolejne zestawienie na koniec 2009 roku. http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... styki2009#
Jeździliśmy przez 217 dni w roku. W wyjazdach wzięły udział 133 osoby w tym 28 singli tzn osoby, które pojawiły się tylko raz. Na wykresach przedstawione są dane osób, które wzięły udział w przynajmniej 10 wyjazdach. Gdybym chciał umieścić wszystkich wykresy byłyby nieczytelne.
Przejechaliśmy wspólnie 73027km, a długość tras wyniosła 11903. W porównaniu do roku 2008 długość tras wzrosła nieznacznie, ale łączna ilość blisko dwukrotnie co świadczy o większej frekwencji na poszczególnych wyjazdach.
Oczywiście hitem była Babska ustawka, która zgromadziła 32 osoby. Niestety nie były to same Panie.
Na oddzielnym wykresie zestawiłem wyjazdy z RL i total poszczególnych cyklistów (powyżej 10 wyjazdów). Trochę nas Grzesiek zdołował.
Oczywiście dane dotyczą wyjazdów rekreacyjnych, ale szosowcy i różne hardcory mogli to sobie odbić na podaniu swojego totala.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Zestawienie kozackie, dzięki Jurek Smile A mój total 18321 Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Odpowiedz
#10
Mam jeszcze info od felka i od Moniki więc za jakiś czas uaktualnię.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości