Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WySzos [10:00 - co niedziela pod Maryśką]
#11
witam chcę dowiedziec się trochę więcej o waszych wyjazdach jak daleko i ile godzin jeżdzici i czy termin spotkania jest zawsze te sam ;-) ja zaczolem trochę jezdzić tak około 50-60 km i mam trochę problemow z nogą i nie wiem czy dam radę :-D
Odpowiedz
#12
Tak jak stoi napisane:

-termin jest stały
-jeździmy minimum 60 km (choć pewnie teraz wyjdzie mniej bo jedziemy do nałęczowa sie pogapić na górali Wink

A zamiast sie czaić to wpadnij, zobaczysz czy ci tempo pasuje, raczej cię na trasie nie zostawimy. ;-)
Odpowiedz
#13
kucze, szkoda ze wczesniej nie przeczytalem tematu, troche niefortunny termin (rozumiem ze konkurencja dla zygmuntowskich), ale pewnie kilka osob (czy mam na mysli tylko siebie? Smile) chcialoby jechac tu i tam (tam i tu?); idealna bylaby sobota 10:00

tradycja zygmuntowskich jest co najmniej tak stara jak historia lublina Wink, nie warto jej "niszczyc"
Odpowiedz
#14
kdk napisał(a):nie warto jej "niszczyc"
Coś ci się pomyliło. Nikt tu nie chce nic niszczyć. A termin wybrany raczej spontanicznie niż konkurencyjnie. Po prostu nikomu z pomysłodawców nie zależy na śmiganiu z zygmuntowskimi. Jak będzie więcej tych którym zależy od tych którym to obojętne, to sie pomyśli nad zmianą terminu. Prawda, Bartuś? ;-) Wypowiedz się, w końcu to ty wymyśliłeś niedzielę o 10.
Odpowiedz
#15
no wiem "niszczyc" to zle slowo (dlatego w cudzyslowie), ale ten termin zmusza do wyboru albo-albo, a przeciez wcale tak byc nie musi Smile
Odpowiedz
#16
Ja bym jednak został przy tej niedzieli. Część osób w soboty pracuje, a niedziela jest takim optymalnym dniem.

A jeśli chodzi o zygmuntowskie - to my po prostu nie jesteśmy dla nich konkurencją. Oni jeżdżą szybciej i chyba jednak w trochę innej atmosferze.

Niedzielne ustawki - to coś w stylu "treningu" szosowego. Więc w tym momencie są do wyboru dwie prędkości treningowe Smile Jeśli ktoś jeździ szybciej - jedzie na zygmuntowskie, jeśli jeździ wolniej - wpada do nas Smile)))

Ja bym został przy tej niedzieli. Nawet szczególnie ze względu na pracujących w soboty.

pzdr
bartek
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#17
Jeśli mokro jest na dworze, zostań w śpiworze.
Odpowiedz
#18
:mrgreen: też mam lenia, moczę dupę codziennie od czwartku. Jeszcze mi buty nie wyschły, wyszosimy się jakoś na tygodniu może :-P
Odpowiedz
#19
I jak tam chłopacy, będzieta wySzosić jutro? To może bym się pojawił przejechać z wami.
Odpowiedz
#20
Mnie nie będzie w Lublinie :-| ale liczę na to, że reszta chłopaków się stawi i wyszos się odbędzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości