Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WySzos [10:00 - co niedziela pod Maryśką]
#31
UWAGA! godzina dzisiejszego WySzosu (14 czerwca) przesunięta ze względu na pogodę. Jeszcze nie wiemy na którą Smile Czekamy aż przestanie padać i może trochę przeschnie.

ok. godz. 11.15-11.30 damy info na forum.
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#32
jesteśmy cienkie bolki i nie chce nam się moknąć 8-) - odwołujemy dzisiejszy (14.06) WySzos!
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#33
no to za tydzien... mam nadzieje
ide na rower bo mam ladna pogode Confusedhock:
Odpowiedz
#34
Sztywna godzina ma tą wadę, że przez nią większość ma już coś zaplanowane na resztę dnia. Cóż, zamiast porannej szosy będzie wieczorny bmx. :-P
Odpowiedz
#35
Odbył sie dzisiejszy wySzos że tak zapytam profilaktycznie?:]
Odpowiedz
#36
Jak zwykle mokro i staruchom się nie chciało zadów ruszyć na rowery. Oczywiście ja się nie przyznam i będę się upierał przy tym, że miałem pilną robotę papierkową :mrgreen:

Ktoś nam najwyraźniej robi koło pióra. To jakiś żydo-cyklo-masoński spisek z tą pogodą...
Odpowiedz
#37
caly tydzien ma byc mokry
aby jutro troche lepiej...

musze jakos przymocowac parasol do kierownicy
Odpowiedz
#38
Wyszos chyba drugi :-P

Wyszło mi w sumie z 80 km, średnia na trasie 31,31 km/h. Było nas trzech i pojechaliśmy do Krzczonowa - o tak. Trasa niecała bo mi się bateryjka w Prawiednikach skończyła.

Zatrzymaliśmy się jeszcze nad zalewem popatrzeć jak się na góralach męczą.

Mówią mi tu że za tydzień kierunek na Lubartów. Tak mnie wymęczyli, że coś czuję, że akurat będę bardzo zajęty. :lol:
Odpowiedz
#39
w ta niedzielę się wybieracie??to będzie 05,07.
Odpowiedz
#40
w tą niedzielę planujemy jechać na święto roweru do Lubartowa i tam się trochę pokręcić :-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości