Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubelski EuroMajdan Kulturalny
#51
Rozumiem wydźwięk tego artykułu, ale autor to chyba młody jest i nie pamięta czasów w Polsce. Już nie chodzi tylko o słynne: "czy się stoi czy się leży...", ale właśnie o takie bez głowy tworzenie struktur zatrudnienia. A jednak gorzej, lepiej jakoś się z tego wygrzebaliśmy. I byłoby znacznie lepiej gdyby nie rozkradziono majątku narodowego. Więc ten element gigantycznej korupcji ma znaczenie nie mniejsze, a powiedziałbym, że znacznie większe niż stosowanie lub nie reguł rynkowych. I wcale nie jestem socjalistą :-> . Co nie zmienia faktu, że problem, który wskazuje autor artykułu jest chociaż z jego diagnozą nie do końca się zgadzam. A panią w tramwaju pamiętam kiedy pracowałem we Lwowie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#52
Jeszcze jeden ciekawy artykuł, nakreślający jak rozkładają się wpływy polityczne i na Ukrainie i jakie są tego skutki przewidywania na przyszłość. Według autora znaczenie wpływów zachodu i Rosji jest tutaj zmarginalizowane, co jest opisane dosyć jasno i klarownie, ale mimo wszystko trudno mi uwierzyć, że zachód nie macza w tym palców, chyba, że po prostu jeszcze gra na wyczekanie. http://www.wprost.pl/ar/437311/Kilka-uwa...inie/?pg=0. Długie, ale warto.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#53
Jeszcze słówko od Mariusza z NY.
I trudno z nim się nie zgodzić.

https://www.youtube.com/watch?v=tnA2fEhqq-I
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#54
Premier nie jest moją gwiazdą, Kolonko też nie. Naród posłuchał i świeczki zapalił. A onże sam gada jak żyd. I te jego zmęczone?, naćpane oczęta. Może oświetlenie w studio nie tego. Nie wdaję się w politykę, ale chciałbym abyśmy mieli dobrego sąsiada, bo dobry sąsiad lepszy niż tłum ochroniarzy. Łatwo się udaje Polaka siedząc na wygodnym stołku " made in U.S.A." Gada się też łatwo,lekko i przyjemnie. Tak jakbym rekolekcji słuchał. Tak że tak.........
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#55
Pana Maxa cenię i lubię za trzeźwe postrzeganie rzeczywistości. Oczywiście przesiewam to co mówi przez gęste sito, ale muszę przyznać, że nie za wiele jest w jego poglądach do odrzucenia...

To, że siedzi gdzieś tam w innym wielkim świecie działa na plus. On nie musi udawać, że w jego gnieździe nie jest nasr@ne...
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości