Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[20.09] Dys - jazda indywidualna na czas
#21
a to zwracam honor Pawle :mrgreen:
Odpowiedz
#22
Też byłem :-). Ładnie wiało na trasie po nawrocie.
Odpowiedz
#23
No i po imprezie Big Grin Bardzo fajnie było, jak ktoś nie przyjechał niech żałuje, do ostatniego miejsca nam sporo brakowało więc nie było się czego obawiać ;P Spod tpsa pojechaliśmy w ekipie: diablo , kdk i ja, na miejscu dołączył się jeszcze kreciczek . Widzę, że było więcej osób z RL jednak się nie odnaleźliśmy w tłumie, w każdym bądź razie dziękujemy wszystkim za doping i za miłą atmosferę.
anodamian Ty też startowałeś? jaki miałeś czas?

Paweł, fajne fotki Smile nawet jestem na kilku Smile Wiedziałeś komu pstrykać czy to tak na czuja ? Wink

[/b]
Odpowiedz
#24
Fajne zdjęcia pawel, szkoda, że nie mogłem podjechać, to bym pokibicował. Pytanie mam, czy ten Pan na składaku też brał udział w zawodach? Jeśli tak, to zasługuje na tytuł hardkora Wink .
Odpowiedz
#25
Nie startowałem, przejechałem się tylko po trasie, a potem to patrzyłem jakie to niektórzy mają węglowe cuda :mrgreen:
Odpowiedz
#26
mam nadzieje ze to nie Ty sie wbiles juz jak sie zawody sie zaczely :-P ...bo byl taki gostek co wskoczyl mi na trase i tamowal ruch jak jechalem :evil:
Odpowiedz
#27
Trasę objechałem akurat przed startem :-) . Potem stałem trochę na starcie, a większość to na górze przy mecie. Widziałem jak mniej więcej na wysokości mety samochody skręcające w lewo zablokowały całkowicie przejazd jednemu z zawodników, on dopiero musiał być sfrustrowany :-P
Odpowiedz
#28
super, pawel dzieki za fotki! jestem na kilku Big Grin
szkoda ze sie wczesniej nie zorganizowalismy, to bys wiedzial komu pstrykac, a inni - komu kibicowac Smile
felek sie pewnie nie chcial chwalic, to ja napisze wyniki, w () miejsce w naszej kat.
felek 16:42 (9)
ja 16:51 (10)
kreciczek 17:cos (11) sory, nie pamietam Smile
ogolem bylo 21 startujacych w naszej kat, wiec az takiej plamy nie dalismy, a felek i kreciczek zdublowali innych zawodnikow Big Grin
trasa 10,5km troche pofaldowana, z podjazdem na poczatku, do tego po nawrocie mocno wialo
za rok wystawimy mocna ekipe i zajmiemy cale podium Big Grin
Odpowiedz
#29
Tutaj należą się jeszcze podziękowania dla kdk, za taśmę do przypięcia numeru bo bez niego ani rusz Wink ( akurat zabrakło dla nas agrafek ) ale taśma na pewno była od nich bardziej aerodynamiczna przez co zyskaliśmy parę sekund przewagi nad rywalami Big Grin
Dzięki także dla diablo za pomoc techniczną Wink
Odpowiedz
#30
Na stronie ltc pojawiły się już wyniki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości