Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE 16.02.2014, godz. 10.00, Lukoil JPII - przed siebie
#1
Jeśli pogoda pozwoli mam zamiar wybrać się na rower. Kierunek na 90% gdzieś na wschód, prawdopodobnie mniej więcej TAK. Planuję dojechać do Rejowca Fabrycznego, jak będzie czas, siły i ochota, to może nawet do Chełma. Powrót pociągiem.

Tempo bardzo rekreacyjne. Dobrze by było, gdyby całość była asfaltowa, ale nie jestem w stanie zagwarantować, że nie trafią się drogi gruntowe, polne, błoto itp - części dróg po prostu nie znam. Dystans ok 70-80km, nie jeździłem od miesiąca, ale mam nadzieję że dam radę się przeturlać.

Tak jak napisałem wyjazd uzależniony od pogody - temperatura powyżej 0, brak jakichkolwiek opadów, brak śniegu i lodu na drogach, wiatru zrywającego z roweru itp. Jeśli w dzień wyjazdu wiatr będzie przeciwny, to być może zmienię kierunek wyjazdu.


Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć - zapraszam.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Damianie, do Chełmna tą trasą nijak dojedziesz :-P , a trasa zaplanowana przez Żulin, to chyba z myślą o Gośce :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Rado napisał(a):Damianie, do Chełmna tą trasą nijak dojedziesz :-P
Racja, już poprawiam :-)
Rado napisał(a):a trasa zaplanowana przez Żulin
Do Żulina to pewnie Gośka zrobi osobną ustawkę wiosną lub latem - taką z zaleganiem na trawie pod chmurką i innymi tego typu atrakciami, tutaj dopiero jak wyrysowałem trasę, to zorientowałem się, że biegnie przez Żulin. Dodatkowo tak jak patrzę, ta miejscowość leży w takim rejonie, że prawdopodobnie przez Żulin lub okolice będzie przebiegać trasa wycieczki Nielisz - Cyców - Niemce. Żulerski rok przed nami :mrgreen:
Ale oczywiście jeśli Mraugorzata będzie się chciała teraz podłączyć to nie widzę przeszkód :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Dziś walczę z jakimś dziwnym bólem nogi ale jak mi przejdzie i pogoda dopisze to chętnie dołączę :-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Może i ja się skuszę ;-) zobaczymy bliżej niedzieli.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Chętnie się wybiorę, trzeba tylko sprawdzić grafik w robocie.
Przy okazji odwiedzę rodzinne strony Łopiennik.
W razie w można u mnie przerwę zrobić, jakieś szybkie ognicho, lub brejdak wcześniej rozpali grilla i cos na ciepło Big Grin
Odpowiedz
#7
Uwaga - zmiana godziny wyjazdu na 10.00

Edit: Coś mówią w prognozach o możliwych przelotnych deszczach. Jeśli rano będzie coś kropić, to nie jadę, jeśli będzie sucho to ruszam, a w przypadku pogorszenia pogody na trasie będę decydował co dalej - może skrócę i zrobi się z tego jakieś podlubelskie kółeczko. Ale nastawiam się na Rejowiec lub Chełm. Godzinę wyjazdu zmieniłem na 10.00, z Rejowca są dwa pociągi wchodzące w rachubę - 13.47 oraz 15.47. Na ten o 13.47 nawet przy wyjeździe o 9.30 są raczej małe szanse, żeby zdążyć, także celuję w ten o 15.47.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Po ładnym poranku u mnie się zachmurzyło i coś zaczyna kropić, niby coś niewielkiego, ale co innego moknąć latem, a co innego zimą. Mimo, że herbata już w termosie, to jednak ODWOŁUJĘ WYJAZD.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Właśnie po to musiałem zajrzeć tu przed wyjazdem - u mnie też ponuro się zrobiło. Może więc jak się wyklaruje do Jurka dołączę :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości