Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.02, 16:30 - Slajdowisko "Opowieści z Kuby"
#1
Hej

Zapraszam wszystkich na najbliższe, sobotnie slajdowisko Smile Wystąpi Krzysztof Deszczak, który zaprezentuje swoją styczniową wyprawę na Kubę. To drugie slajdowisko w tym sezonie zza wielkiej wody. Przypuszczam, że będzie nie mniej ciekawe, bo Kuba to wciąż mało znany kraj, więc będzie można się dowiedzieć sporo nowego i obejrzeć dobre fotki.

UWAGA: Slajdowisko zaczynamy odrobinę wcześniej niż zwykle, proszę wszystkich o wcześniejsze przybycie i zajęcie miejsc, żeby o 16:30 nie było już kolejki przy barze i żebyśmy mogli punktualnie wystartować. A to wszystko dlatego, że o 18:30 rozpoczyna się olimpijski konkurs skoków, na który serdecznie zapraszam, zarezerwuję jakieś miejsca Smile W związku z tym, że ekran podczas oglądania skoków musi stać tam, gdzie scena to ustawimy go tam już na czas slajdów. Proszę o tym pamiętać przy zajmowaniu miejsc przed slajdowiskiem Smile

Sobota, 15 lutego 2014, godz. 16:30
Pub "Księżycowa" (Lublin, ul. Księżycowa 2)
Wstęp wolny

[Obrazek: Slajdowis_ehxnhnn.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
W piątek skoczkowie będą skakać w kwalifikacjach do konkursu, a czy dla chętnych na oglądanie konkursu też przewidziane są jakieś kwalifikacje w celu zajęcia dobrego miejsca? :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Na slajdowisko i skoki zarezerwowałem dla nas Kanapę i duży stolik poniżej. Kanapa już zaklepana, stolik dla forumowiczów na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, przy czym ja zaklepuję na skoki jedno miejsce dla siebie Wink Jakoś się na pewno pomieścimy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
KermitOZ napisał(a):przy czym ja zaklepuję na skoki jedno miejsce dla siebie Wink
Czyli Grzesiek, jako Prezes, jest zwolniony z udziału w kwalifikacjach Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Taa, a Stowarzyszonym jako reprezentantom organizatora przysługuje dodatkowa pula miejsc Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Taa, a Stowarzyszonym jako reprezentantom organizatora przysługuje dodatkowa pula miejsc Wink
Ja już we wrześniu chciałem się "stowarzyszyć" ;-) .Ale Jurek S. nie chce mnie przyjąć Undecided .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
JuraS napisał(a):Ja już we wrześniu chciałem się "stowarzyszyć" .Ale Jurek S. nie chce mnie przyjąć .
Być może podanie nie było wystarczająco 'um%tywowane' Wink
Odpowiedz
#8
Velo napisał(a):Być może podanie nie było wystarczająco 'um%tywowane' Wink
Stawiam, że właśnie było um%tywowane aż za dobrze Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
No nie wiem,coś Jurek mówił ,jakoby mamy zbyt podobne nicki i możemy być myleni :-P .


P.S.I teraz co będzie? Tylko miejsce przy barze mnie ratuje :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
JuraS napisał(a):No nie wiem,coś Jurek mówił ,jakoby mamy zbyt podobne nicki i możemy być myleni .
Zaraz zaraz...to jest was dwóch? :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości