Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squirt Lube
#31
Kolejne 70km bez dotykania łańcucha. Jeszcze nie ma potrzeby smarować.

[Obrazek: DSC03259_zpsc7668de2.jpg]
[Obrazek: DSC03260_zps4658bf4a.jpg]


Łączny przebieg do tej pory to 160km
Odpowiedz
#32
Gellu, nuda, 160km? Będzie 1k to coś wrzucisz, teraz to tylko zawracanie nie powiem czego Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#33
Bardzo fajne. Jakiś teren był czy tylko szosa?
Odpowiedz
#34
Stawiam, że tylko szosa. Błota to ta kaseta na 200% nie widziała Tongue
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
#35
Tak naprawdę to smarowidło to tylko ja mogę przetestować na swoich wypadach :-P Ale do tego musiałbym najpierw umyć/przygotować porządnie łańcuch. A tego mi się nie chce Undecided
Dodam tylko, że smaruję jakimś wynalazkiem CYCLON BIKE CARE co 200-300km. Nie skrzypi, nie piszczy, parę kk łańcuch ma. Jedynie wyglądu nie ma :-D
A jeżdżę jesień, zima, wiosna, lato, także po ulicach z solanką.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#36
Wiadomo że wszystkim nie dogodzi. Ale ja wolę dosmarować niż babrać się w brudnym czarnym napędzie. Szejkować i wycierać.

Po tych 160km poraz drugi go nasmarowałem nie było to aż tak potrzebne ale miałem w planach wycieczkę 130km.

Wycieczkę odbyłem jednym ciągiem 130km i nie jest potrzebne smarowanie. Co zauważyłem na trasie, że wszystkim łańcuchy jęczały na trasie(nawet te szosowe) a u mnie cisza.

Co do warunków mokrych i błotnych liczę się z tym iż przebiegi będą krótsze ale wole wrócić do domu umyć napęd przy myciu roweru NIŻ babrać się z mieszanką czarnej mazi i oblepioną kasetą. Bo rohloff też się w takich warunkach wypłucze.

Więc niech każdy decyduje co chce.
porównałem tylko do smarów które używałem a było ich kilka. :evil:
Odpowiedz
#37
Czyli squirt o wiele lepszy od fl red?
Odpowiedz
#38
Zdecydowanie lepszy. Na sqiurt robię 160km i łańcuch nie piszczy jak po finisz line czerwonym po 10km
Odpowiedz
#39
gello1, mam właśnie ten problem bo po umyciu w benzynie ex i nasmarowaniu fl łańcuch piszczal po okolo 10 km:'( gdzie mozna kupic squirt bo na allegro nie mq?
Odpowiedz
#40
http://allegro.pl/squirtlube-120ml-i4079768969.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości