Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje Forumowe (propozycja)
#11
Też bym chętnie sie zaopatrzył w strój RL ale muszę poznać wymiary bo jestem dużym człowiekiem i nie wiem jaki rozmiar wybrać.
Odpowiedz
#12
Ciężko mi się odnieść do AtakSport ale zeszłoroczne stroje z TopPrint nie były złe, szczególnie spodenki i ich wkładka o wiele lepsza niż np Rogelli Lugo
Też może coś wezmę, tylko szkoda , że ten temat jest tak późno realizowany , w zeszłym roku było podobnie a stroje były gotowe dopiero na początku czerwca ..

ps. piotrek rozmiarówka z topprintu była taka , rozmiar XL możesz przymierzyć u mnie...ale obawiam się patrząc na twoje wymiary, że np koszulka będzie za krótka , znowu na xxl może być za luźna w klatce :-(
Odpowiedz
#13
Iron79 napisał(a):obawiam się patrząc na twoje wymiary, że np koszulka będzie za krótka , znowu na xxl może być za luźna w klatce :-(

odwieczny problem :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Co do zamawiania strojów to proszę się póki co wstrzymać z tworzeniem listy chętnych itd. Rozmawialiśmy w gronie Zarządu, że trzeba tę sprawę przemyśleć itd. i dopiero jak coś ustalimy to damy zielone światło na zamawianie. Chodzi o to, żeby nagle się nie zrobiło tak, że każdy może na własną rękę, bez akceptacji Zarządu rozpowszechniać stroje w naszych barwach i z naszym logo. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
KermitOZ napisał(a):Chodzi o to, żeby nagle się nie zrobiło tak, że każdy może na własną rękę, bez akceptacji Zarządu rozpowszechniać stroje w naszych barwach i z naszym logo. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość Smile
I tak się stanie Prezesie ;-) spokojnie poczekamy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
CMT jest dobre. Jestem zadowolony z ich usług Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
Ja bym sie tez pisał na długi rękaw rozm. L(krotki zamek) , co ze spodenkami ? Mi by się długie przydały bo krótkie mam z RL ;-)
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#18
Ja też czekam na możliwość zamówienia kompletu stroju RL i myślę że będzie to niedługo możliwe.
Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz
#19
TomaS napisał(a):i myślę że będzie to niedługo możliwe
A na czym opierasz Tomaszu tak dalekosiężne ;-) stwierdzenia :?:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
TomaS napisał(a):Ja też czekam na możliwość zamówienia kompletu stroju RL i myślę że będzie to niedługo możliwe.
Wszyscy zainteresowani muszą uzbroić się w cierpliwość. Sprawa strojów RL nie jest tak prosta jak się wszystkim wydaje. Logo RL jest symbolem stowarzyszenia i powielanie go nie jest prostą sprawą. W połowie marca odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" na którym Prezes i Zarząd zdecydują gdzie, kiedy i jakie stroje będą zamawiane. Ten post miał na celu sprawdzenie ile osób byłoby zainteresowanych strojami RL. Także tego sprawa rozstrzygnie się po 15 marca.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości