Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.02.2014, g.9.30, Stary Most na Kalinie - Zawieprzyce
#31
Dzięki chłopaki za wspólny trip Smile Wszystko cacy. Dokręciliśmy nieco ze Sławciem ale pogoda zaczeła się łamać razem ze mną Wink i skończyliśmy na takim przelocie TRACK
Who Dares Wins
Odpowiedz
#32
Widzę, że mnie tam brakowało :-P
https://plus.google.com/photos/11162086 ... 3721818216
Już by było parę członkiń ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
A ja zauważyłem , że chłopaki chcieli być ładniejsi niż są i pieprzyki sobie na buziaki ponakładali pewnie dla tych harcerek , ale chyba one tego nie doceniły :-| …..
Odpowiedz
#34
Jurek S napisał(a):Już by było parę członkiń

oj Jureczku, to byłoby trudne zadanie. Sławcio próbował zagaić, ale koleżanki ani nie znały się na epiconach, ani nie miały pompeczki.
Odpowiedz
#35
Jurek, Jurek, pycha jest na pierwszym miejscu na liście grzechów głównych :-P :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#36
mariox napisał(a):Jurek, Jurek, pycha jest na pierwszym miejscu na liście grzechów głównych :-P :mrgreen:

Pycha, pychą, ale parę rezultatów jest :-D . Mariuszu to miało być motywujące na następny raz :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
radzik napisał(a):
Jurek S napisał(a):Już by było parę członkiń

oj Jureczku, to byłoby trudne zadanie. Sławcio próbował zagaić, ale koleżanki ani nie znały się na epiconach, ani nie miały pompeczki.
Aaa... jedna druhna to nawet pogardziła ofertą przejechania się rowerem radzika :lol:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#38
Lech napisał(a):Aaa... jedna druhna to nawet pogardziła ofertą przejechania się rowerem radzika :lol:
Ale mamy wybredną młodzież ;-) Jak żyć ...
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Może by pojechała ale siodełko było za wysoko :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#40
Ale jakie skarpetki kompresyjne fajne miały :-D
Who Dares Wins
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości