Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty Northwave Rebel R3 SBS + PD M540 pierwsze wrażenie
#21
Doomy napisał(a):Wiesz, że ja nie mam roweru do ścigania tylko takie Ni pies, ni wydra coś na kształt świdra.
Ale właśnie to jest odpowiedni rower dla Ciebie. Jak sam kiedyś powiedziałeś teren i błotko to nie dla Ciebie. Natomiast aby ostro popyrgać na cieniarce to jeszcze musisz popracować nad kondycją.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Jeszcze chciałem dopytać chociaż to wynika z Twojego posta - Ty za tą podaną sumę kupiłeś komplet? Tzn buty z blokami + pedały?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Doomy napisał(a):Buciki kupiłem na ale drogo za 393 zł z przesyłką
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#24
Jurek S napisał(a):Ty za tą podaną sumę kupiłeś komplet? Tzn buty z blokami + pedały?
Chyba nie http://allegro.pl/buty-northwave-r3-reb ... 00388.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
KermitOZ napisał(a):
Doomy napisał(a):Buciki kupiłem na ale drogo za 393 zł z przesyłką

No tak, to byłoby zbyt piękne. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Nie, nie Jurku 393 tylko za buciki one normalnie coś koło 650 w tamtym sezonie chodziły, teraz można je wyrwać w sklepach internetowych po jakieś 540. Tylko na ale drogo było za 368 + przesyłka 25. z począku myślałem, że to podróbka, ale nie, to oryginały są Smile. Nawet na pudełku jest nalepka oficjalnego dealera w Polsce tylko nie było pełnej rozmiarówki. Buciki pierwsza klasa polecam. Mierzyłem kilka innych modeli między innymi scotty i shimano. Ale te były najfajniejsze. Szerokie w stopie wygodne i nie za miękkie.
Odpowiedz
#27
Doomy napisał(a):(...) Mierzyłem kilka innych modeli między innymi scotty i shimano. Ale te były najfajniejsze. Szerokie w stopie wygodne i nie za miękkie.

No właśnie ja mam problem z tą szerokością :-D . Niby na długość dobre, ale czuję trochę ściśnięcie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości