Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka Leniwa Czasowo-Nałęczów. Łukoil-JPII-g.10,00-23.02
#51
Widzę, że niektórzy snują coraz bardziej fantazyjne opowieści. :-P No dobrze, czekamy na te sesje. :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#52
Koledzy nasi mili z ustawki równoległej, chyba podróżowali busem Idea , żadnego zdjęcia w tzw."ruchu", a może najzwyczajniej w świecie - nie było czasu.

No nic to..,
każdy robi,
to co lubi,
także tak,
proszę bardzo:
https://www.dropbox.com/sh/tbgz19gnydnzl71/XyjfNClVfR


Dziękuję za wspólną niedzielę i do następnej takiej samej, acz gdzie indziej.
bajo.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#53
https://www.dropbox.com/sh/tbgz19gnydnz ... 267545.jpg
Nawet w Nałęczowie Jurek znalazł łosia ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#54
No dobra. Teraz już coś więcej. Fotek nie robiłem ale jest TRACK . Niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych ślad kończy się w Kozubszczyźnie. Z nogą raczej jest ok. Jutro jeszcze jedna wizyta u chirurga. Niestety ostatnie zdanie lekarza który mnie szył zwaliło mnie z nóg "OKOŁO 2 TYGODNIE BEZ ROWERU PANIE NORBERCIE" Hrrrr.... Jak żyć?
Odpowiedz
#55
Noorbi napisał(a):który mnie szył zwaliło mnie z nóg "OKOŁO 2 TYGODNIE BEZ ROWERU PANIE NORBERCIE" Hrrrr.... Jak żyć?

Konowały co oni tam wiedzą. Szybka ustawka działa cuda Wink
Odpowiedz
#56
Ojjjjjjjjjjjj,przepraszam że tak póżno piszę,było tak leniwie że przysnąłem gdzieś tam na trasie i dopiero dotarłem.Pojechałem na Nałęczów gdyż miały być piękne dziewczyny,i co......były.Nawet dwie.Także tak.Jestem cały zadowolony po tym leniwcu,I chciałbym żeby nikt na nikogo się nie złościł po tym łikendzie.Moje zdjęcia jak już wiecie długo się ładują,jest szansa że przed Ławeczką sie wrzucą.Dobrze że jesteście,trzepaki jak i leniwce.O i jeszcze,nikt nie wspomniał o Aqu,nim dojechaliśmy do Nał.to Aqu już wracał.Podejrzewam że nie doczytał do końca tempa ustawki LENIWEJ.On jakiś zawsze był taki wyrywny...
P.S.Temat o Łosiach też zakończony,Jurek postanowił ozdobić ścianę..
Norbert 3maj się...
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#57
mani_73 napisał(a):I chciałbym żeby nikt na nikogo się nie złościł po tym łikendzie.
Marcinku oczywiście, że nikt na nikogo się nie będzie złościł ;-)
mani_73 napisał(a):Moje zdjęcia jak już wiecie długo się ładują,jest szansa że przed Ławeczką sie wrzucą.
Zdążyłeś już nas do tego przyzwyczaić :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#58
JuraS napisał(a):
Andrzej10 napisał(a):A czy przypadkiem nie Jechaliście peletonem od Wojciechowa w stronę Nałęczowa ok 12,00.
Tak to byliśmy my,moćum Panie :mrgreen: .

No to się mijaliśmy, my cisneliśmy grupką 5 osób :-)
Odpowiedz
#59
Andrzej10 napisał(a):No to się mijaliśmy, my cisneliśmy grupką 5 osób
Tak ,tak w Nowym Gaju ;-) .Nawet pomyślałem przez chwilę czy to czasem nie jedzie nasz nowy kolega z Nałęczowa :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#60
Ostatnia :-) jakoś tak wyszło, że wczoraj po powrocie za bradzo mnie koc przytulił wiec dopiero dziś ;-) jeszcze raz dziękuje za super słoneczny lutowy Nałęczów z super ekipą :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości