Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka Leniwa Czasowo-Nałęczów. Łukoil-JPII-g.10,00-23.02
#11
JuraS napisał(a):Impreza zapodana tak póżno,jak to możliwe aby nie wchodzić Wam w paradę.
Mam tylko nadzieję Jureczku, że w przyszłą sobotę znajdziesz trochę czasu na rower. Mam zamiar coś sprawdzić http://latawce.netstrefa.pl/sladami_woj ... adow/1.jpg
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
mariobiker napisał(a):Mam tylko nadzieję Jureczku, że w przyszłą sobotę znajdziesz trochę czasu na rower
Sorry Mariuszq,w przyszłą sobotę pracuję Undecided .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
I to sie chwali, bez pracy, nie ma kolaczy, najwazniejsze ze jedzieny i nie bedzie to ustawka genderowska jak kolegow spod LKJ-otu.

Takze tak, wiem ze Mani dochodzi, obiecal jak dojdzie to napisze.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Wedlug moich danych, Mani trzepie sie juz 1.5h i mimo to nie doszedl... niby taki Figo-Fago; ale ok, nie wnikam.

Jurexzju vel Skarbniku, dziekuje za dedykacje i przesylam swoja.. https://www.youtube.com/watch?v=QPhq5hs ... ata_player
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
Bart napisał(a):(...)

Jurexzju vel Skarbniku, dziekuje za dedykacje i przesylam swoja.. https://www.youtube.com/watch?v=QPhq5hs ... ata_player

No, jak takie klimaty zapodajesz to może jednak coś z tego będzie :mrgreen: Ale łezka w oku się zakręciła :->
Tylko nie wiem czy z Waszej leniwej coś będzie kiedy po nocach nie śpicie :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Jureczq,Einstein spał trzy godziny na dobę Confusedhock: ,i co ,wstrzymał ziemię ruszył słońce :mrgreen: ,a może to Kopernik :?:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
Skoro na Leniwej jak zapodaje Bar musi być wszystko to nie może zabraknąć refleksji ;-) Takie wiersze mi się przypomniały przy okazji Waszych nocnych rozważań.

"obudziłem się w środku nocy
aby spostrzec że świat daje sobie radę
beze mnie
po co żyję...?"

(więc już nie tylko "jak żyć", ale i "po co żyję" :-D )

"jeżeli jesteś sam pośrodku nocy
i nie czujesz aby ciążyła ci twoja
samotność
znaczy, że kochasz Boga"
(o.Zygmunt Kwiatkowski, wspaniały duszpasterz, misjonarz od 30 lat w Syrii)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Bardzo mądre i piękne wiersze ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
O kurcze, ale ze mnie gapa! Ja się dopiero zbieram i jeszcze obiad dziecku gotuję, ale też chcę jechać do Nałęczowa. Może Was gdzieś na trasie spotkam i się przyłączę. Czy ktoś wie którędy będą jechać?
Odpowiedz
#20
meeg napisał(a):O kurcze, ale ze mnie gapa! Ja się dopiero zbieram i jeszcze obiad dziecku gotuję, ale też chcę jechać do Nałęczowa. Może Was gdzieś na trasie spotkam i się przyłączę. Czy ktoś wie którędy będą jechać?

meeg, większe szanse miałbyś spotkać się z nami :-P . Nawet byłaś na językach ;-) tzn zastanawialiśmy się czy Cię nie spotkamy. A na Nałęczów to zapraszam kiedy będziemy jechali przez Łysą Górę :-)
Przepraszam szanowne kierownictwo Leniwej, że tak sobie tutaj pozwalam :-o
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości