Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
Jurek S   24-02-2014, 13:13
#11
My przez Dąbrówkę będziemy akurat wracali, ale Twoja uwaga skierowała mi myśl, że może przy tym stawie wykręcić na Stary Tartak i wtedy wycelowalibyśmy w aleję lipową. I chyba tak zrobimy bo to przyjemniejsza droga.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Yanq   24-02-2014, 19:02
#12
Sprawa wygląda u mnie tak: wróciłem z tych naszych pięknych gór - zimy za grosz! Teoretycznie zaczynam w piątek tygodniowy urlop ale nie ma sensu wracać na podhale - chyba, żeby wydać trochę pieniędzy bo im gorsze warunki narciarskie tym drożej. Negocjuję z rodziną dalszy bieg sprawy ale jeśli tylko będę w Lublinie (zrobię tak, żeby tak właśnie się stało) to z wielką przyjemnością pojadę z Wami! Wtedy dla mnie godzina nie ma znaczenia.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   24-02-2014, 20:24
#13
Yanq napisał(a):Sprawa wygląda u mnie tak: wróciłem z tych naszych pięknych gór - zimy za grosz! Teoretycznie zaczynam w piątek tygodniowy urlop ale nie ma sensu wracać na podhale - chyba, żeby wydać trochę pieniędzy bo im gorsze warunki narciarskie tym drożej. Negocjuję z rodziną dalszy bieg sprawy ale jeśli tylko będę w Lublinie (zrobię tak, żeby tak właśnie się stało) to z wielką przyjemnością pojadę z Wami! Wtedy dla mnie godzina nie ma znaczenia.
Bardzo mnie to cieszy. Czy to już będzie ten trzeci raz? Bo kiedyś pisałem, do trzech razy sztuka :-P To tak w kwestii formalnej gubienia się na trasie :-o

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Yanq   25-02-2014, 01:10
#14
Jak zapodasz zwłaszcza w terenie piąty bieg to może się zdarzyć :-P ale ma być leniwie więc postaram się tym razem trzymać Cię za koło - jakby co to może Damian jeszcze pomoże.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   25-02-2014, 08:23
#15
Yanq napisał(a):Jak zapodasz zwłaszcza w terenie piąty bieg to może się zdarzyć :-P ale ma być leniwie więc postaram się tym razem trzymać Cię za koło - jakby co to może Damian jeszcze pomoże.
Będzie bardzo leniwie. A żeby było jeszcze bardziej leniwie to zgodnie z sugestią zmieniam godzinę wyjazdu na 10.00 :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   25-02-2014, 08:50
#16
Jurek S napisał(a):Będzie bardzo leniwie. A żeby było jeszcze bardziej leniwie to zgodnie z sugestią zmieniam godzinę wyjazdu na 10.00
Widzę Jureczku, że "Leniwe Czasowo Wyjazdy" opanowały dział wycieczek jednodniowych ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   25-02-2014, 09:23
#17
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Będzie bardzo leniwie. A żeby było jeszcze bardziej leniwie to zgodnie z sugestią zmieniam godzinę wyjazdu na 10.00
Widzę Jureczku, że "Leniwe Czasowo Wyjazdy" opanowały dział wycieczek jednodniowych ;-)
Do czasu, ale ciii... :lol: Nikt nie widział, nikt nie słyszał :-P
Popełnię OT w swoim poście, ale tak nostalgicznie wspomniałem sobie KFIAT-y, które ostatnimi czasy najpiękniejsza :mrgreen: mocno zaniedbała.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   25-02-2014, 09:29
#18
Jurek S napisał(a):Popełnię OT w swoim poście, ale tak nostalgicznie wspomniałem sobie KFIAT-y, które ostatnimi czasy najpiękniejsza mocno zaniedbała.
Nie martw się Jureczku jak tylko temperatury jeszcze trochę podskoczą KFIAT-y na pewno na nowo rozkwitną :-D

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   25-02-2014, 10:06
#19
A ja chciałam przypomnieć, że niejaka Wanda w tamtym roku chyba we wrześniu pisała, że jeszcze do końca roku (wtedy 2013) zrobi ustawkę :roll: A ustawki jakoś sobie nie przypominam! :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   25-02-2014, 10:52
#20
mraugorzata napisał(a):A ja chciałam przypomnieć, że niejaka Wanda w tamtym roku chyba we wrześniu pisała, że jeszcze do końca roku (wtedy 2013) zrobi ustawkę :roll: A ustawki jakoś sobie nie przypominam! :-P
Mówią, że przyroda nie znosi próżni, a jednak Undecided
Czy jednak będzie coś z tego? :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.