Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasowo leniwa Kozłówka, 01.03, godz.10.00, Spół. Pracy
#31
Magdalenka napisał(a):Czy ktoś będzie jechał z Czubów albo LSMu?
Ja startuje z okolic szpitala na Kraśnickiej, mogę pojechać przez LSM, np. rondo Zana/Filaretów po stronie ZUS-u, godz. 9.30-9.35 - pasuje?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#32
Jeżeli nie będę miał nic w planach to jadę. Pozdrawiam ;-)
Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Odpowiedz
#33
Magdalenka napisał(a):Czy ktoś będzie jechał z Czubów albo LSMu?

Ja z LSMów jadę: wbijam się do wąwozu za Media Markt, potem cały czas ścieżką wzdłuż Bystrzycy do Turystycznej, potem w górę Andersa i Spółdz. Pracy
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#34
Rado napisał(a):
Magdalenka napisał(a):Czy ktoś będzie jechał z Czubów albo LSMu?

Ja z LSMów jadę: wbijam się do wąwozu za Media Markt, potem cały czas ścieżką wzdłuż Bystrzycy do Turystycznej, potem w górę Andersa i Spółdz. Pracy

Właśnie tą trasą chciałam jechać. :-) Ile czasu mniej więcej planujesz na dojazd do Sp. Pracy?
...rower jest wielce okej...
Odpowiedz
#35
Magdalenka napisał(a):Właśnie tą trasą chciałam jechać. :-) Ile czasu mniej więcej planujesz na dojazd do Sp. Pracy?
Tak pół godzinki spokojnym tempem powinno starczyć :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
Rado napisał(a):
Magdalenka napisał(a):Właśnie tą trasą chciałam jechać. :-) Ile czasu mniej więcej planujesz na dojazd do Sp. Pracy?
Tak pół godzinki spokojnym tempem powinno starczyć :lol:

Trochę boję się zapytać, ale co rozumiesz pod pojęciem "spokojne tempo"?
...rower jest wielce okej...
Odpowiedz
#37
Magdalenka napisał(a):Trochę boję się zapytać, ale co rozumiesz pod pojęciem "spokojne tempo"?
Nie bój się pytać, do tego właśnie służy forum. Nie wstyd nie wiedzieć i pytać, wstyd nie wiedzieć i nie pytać :-P A co do tempa - jakieś 20 km/h, więc powinniśmy zdążyć na 10.00. Spóźnienie się nie wchodzi w rachubę - Jurek S zawsze odjeżdża punktualnie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Rado napisał(a):(...)Spóźnienie się nie wchodzi w rachubę - Jurek S zawsze odjeżdża punktualnie.
Będę na Was leniwie czekał. ;-) A tak w ogóle to od Zamojskiej możecie pojechać na wprost Unii Lubelskiej, Unicką, Walecznych. Nie mówiąc o tym, że mozna też pojechać Nadbystrzycką, Narutowicza, Lubartowską :-P
No i jak zdążę kupić kartę do kamerki to będzie test filmowania :-o
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
Rado napisał(a):
Magdalenka napisał(a):Trochę boję się zapytać, ale co rozumiesz pod pojęciem "spokojne tempo"?
Nie bój się pytać, do tego właśnie służy forum. Nie wstyd nie wiedzieć i pytać, wstyd nie wiedzieć i nie pytać :-P A co do tempa - jakieś 20 km/h, więc powinniśmy zdążyć na 10.00. Spóźnienie się nie wchodzi w rachubę - Jurek S zawsze odjeżdża punktualnie.

Skoro spóźnienia są niedopuszczalne, to ja chyba na wszelki wypadek wyruszę o 9:15. (Obecnie nie jestem pewna własnej formy.)
...rower jest wielce okej...
Odpowiedz
#40
Rado napisał(a):Spóźnienie się nie wchodzi w rachubę
Radku, ale skoro to ma być leniwa Kozłówka, to może i jakieś spóźnienie jest dopuszczalne :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości