Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.03.2014 g.9:00 Kraśnicka/Jana Pawła - ODWOŁANE
#11
JuraS napisał(a):
Jurek S napisał(a):JuraS napisał/a: Wybaczcie koledzy, ale jeszcze z Wami nie pojadę.Wasze liczniki wskazują 1000 km., a ja jeżdżę od 3 dni i na liczniku mam 77 km.Jestem na etapie jazdy wokół zalewu .Ale może jutro poturlam się powoli do Nałęczowa .



Trening czyni mistrza
Zapomniałeś Jureczq o wczorajszych 70 km i dzisiejszych 35 km ;-) .To już jest 182.Do soboty będzie już może ciut ponad 300 km :-> .
Przepraszam Jurq za te wszystkie moje wywody :-> . Jakąś taka nutę złapałem, ale już mi przeszło bo tak w ogóle i w szczególe to ja jestem zgodny człowiek :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
mariobiker napisał(a):Jak się JuraS rozkręci to i spd mi nie pomogą
Toż ja na to tylko liczę Mario że ,Ty jedną nogą kręcił będziesz :mrgreen:

Jurek S napisał(a):Przepraszam Jurq za te wszystkie moje wywody . Jakąś taka nutę złapałem, ale już mi przeszło bo tak w ogóle i w szczególe to ja jestem zgodny człowiek
Wszystko jest OK Jurq ;-) .Ja też jestem zgodnym i nadzwyczaj spokojnym człowiekiem :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
JuraS napisał(a):Ja też jestem zgodnym i nadzwyczaj spokojnym człowiekiem :->
http://www.youtube.com/watch?v=Jpxpnf5PvgY Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
KermitOZ napisał(a):
JuraS napisał(a):Ja też jestem zgodnym i nadzwyczaj spokojnym człowiekiem :->
http://www.youtube.com/watch?v=Jpxpnf5PvgY Wink

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mariuszq niestety nie będziesz mógł pokręcić jedną nogą :-( .Kolega wynalazł 43 powody i nie chce się zamienić,zgodnie z moim przypuszczeniem :-? .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
JuraS napisał(a):Mariuszq niestety nie będziesz mógł pokręcić jedną nogą .Kolega wynalazł 43 powody i nie chce się zamienić,zgodnie z moim przypuszczeniem .
Odbijemy to następnym razem ;-) ( może w sobotę 8.03 )


Edit: Z powodu braku zainteresowania wyjazdem (w tym terminie) postanowiłem go odwołać. W ostatnich dniach mam niezłego "doła" i nie uśmiecha mi się samotna jazda przez kilka godzin.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości