KermitOZ   24-02-2014, 14:36
#1
Witajcie

Zapraszam na przedostatnie slajdowisko w tym sezonie. Tym razem będziemy gościć uczestników wyprawy na szczyt Pik Lenin (7134 m. npm), drugi co do wysokości szczyt Pamiru, położony na granicy Kirgistanu i Tadżykistanu. Chłopaki samodzielnie wszystko zaplanowali i zorganizowali, a teraz o tym wszystkim opowiedzą nam w Księżycowej. Jak widać nie jest to wyprawa rowerowa, ale wszystkich zapraszam na tę opowieść, która ilustrowana będzie naprawdę świetnymi (mówię to z całą odpowiedzialnością) zdjęciami.

Sobota, 1 marca 2014, godz. 18
Pub "Księżycowa" (Lublin, ul. Księżycowa 2)
Wstęp wolny

[Obrazek: Slajdowis_ehapxae.jpg]

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   24-02-2014, 14:51
#2
W końcu będzie można zobaczyć prawdziwą zimę :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   24-02-2014, 14:54
#3
No kto jak kto, ale Ty Mariusz za nią nie tęsknisz Big Grin

A ja mam nadzieję zobaczyć na slajdowisku stałych bywalców, którym ostatnio trochę spadła frekwencja, czyli m.in Pat i Marioxa Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   24-02-2014, 14:55
#4
KermitOZ napisał(a):No kto jak kto, ale Ty Mariusz za nią nie tęsknisz Big Grin
Święte słowa Grzegorzu :mrgreen: ale na fotkach może być ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mariox   24-02-2014, 15:25
#5
Grzesiu, na to slajdowisko póki co nie ma szans. Ale na następne wbijam ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Bart   24-02-2014, 15:26
#6
W lipcu, zeszłego roku, chciałem wjechać tadżykistańskim pksem właśnie na Pik Lenin, ale motor zatarł się... https://www.dropbox.com/s/t1352amm4ir2k ... .28.14.jpg

Ale nie ma tego złego, wreszcie zobaczę jak tam jest.

Terenikiem to ciągnikiem.
KermitOZ   02-03-2014, 00:08
#7
Dziękuję bardzo solidnej ekipie za przedstawienie wyzwania, które odważyli się podjąć. Było konkretnie i na temat, a bałem się, że chłopaki przesadzą z czasem opowiadania Smile Zapraszam na bloga wyprawy, na którym możecie jeszcze raz obejrzeć zdjęcia (o ile na rzutniku wyglądały ok, tak na kompie na mnie naprawdę robią wrażenie): http://piklenin2013.blogspot.com/ Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w dzisiejszym pokazie Smile

Było to też ostatnie slajdowisko w Księżycowej. Info o tym gdzie odbędzie się ostatnie w tym sezonie slajdowisko ("5 lat Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin") podam wkrótce jak nagram jakiś nowy lokal Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.