Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUPER LENIWA ,02.03.2014.NIEDZIELA,LKJ,G.10,30
#11
JuraS napisał(a):mariobiker napisał/a: No weź się uspokój Jureczku bo jeszcze Ci uwierzę

Miałem na myśli błotne klimaty .
To teraz jestem już o Ciebie spokojny ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
No to trzymajmy kciuki za pogodę! Raczej będę :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#13
Z upoważnienia ścisłego kierownictwa super leniwej wycieczki wrzucam trasę: http://ridewithgps.com/routes/4111739 :-)

Edit: Zmieniona trasa w rejonie ul. Mełgiewskiej.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
Pomiędzy 46km a 47km możecie mieć problem , tej drogi od jakiegoś 1,5 miesiąca nie ma .Proponował bym Dworcową i Rataja jechać w kierunku Lublina.
Odpowiedz
#15
piotr73 napisał(a):Pomiędzy 46km a 47km możecie mieć problem , tej drogi od jakiegoś 1,5 miesiąca nie ma .Proponował bym Dworcową i Rataja jechać w kierunku Lublina.
Dziękujemy Piotrze ;-) .Damianq popraw łaskawie,w nagrodę otrzymujesz kierownictwo następnej ustawki :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#16
piotr73 napisał(a):Pomiędzy 46km a 47km możecie mieć problem
Tak się właśnie zastanawiałem jak wygląda teraz przejazd przez obwodnicę w tym miejscu, ostatni raz jechałem tamtędy jakoś we wrześniu lub październiku. Pytanie odnośnie ul. Rataja - czy remont tej ulicy został już zakończony i na całej długości jest asfalt? Ewentualnie opcja przez Świdnik Mały i ul. Kasprowicza - tamtędy chyba powinno dać się przejechać? Czy się mylę? :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
Tak, Rataja wyasfaltowane , można do Chemicznej jechać , ewentualnie tak jak Mariox (jest track w temacie) jechał ostatnio do Zawieprzyc przez kawałek Rataja i później w lewo ten park z sortownią Poczty Polskiej , ale dopytaj Mariusza czy na 100% , bo ja to tylko słyszałem od kogoś :-D

Świdnik Mały i Kasprowicza ...hmm nie wiem , ale najprościej pojechać nową drogą na 46 km jest odbicie i w lewo i wiaduktem nad torami jesteście już Mełgiewskiej
Odpowiedz
#18
Ja przemieszczając się samochodem Świdnik - Lublin i odwrotnie na miejscu każdego rowerzysty , w Świdniku unikał bym dwóch ulic nowo wybudowanej Aleja Jana Pawła II i właśnie tego wiaduktu o którym wspomniał Marcin , bo wąsko i duży ruch samochodowy , sam tamtędy często jeżdżę samochodem i wiem jak wyglądają tę drogi jeśli chodzi o przyjazność dla rowerzysty , być może to tylko moje subiektywne odczucie ale ja tych dróg jako rowerzysta unikam.
Odpowiedz
#19
Dziękujemy Piotrze, Damianq popraw łaskawie, Jurku? wydaje mi się, że Piotruś powinien otrzymać kierownictwo kolejnej ustawki, zaraz po Damianq.

P.s.
w przypadku kierownictwa nad ustawką zostanie przydzielona kula na łańcuchu, gdyż wszyscy wiemy, że Piotruś lubi szaleć.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#20
widzę, że nominowanych do dzierżenia pałeczki kierownika coraz więcej :oops:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości