Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUPER LENIWA ,02.03.2014.NIEDZIELA,LKJ,G.10,30
#21
Bart napisał(a):Dziękujemy Piotrze, Damianq popraw łaskawie, Jurku? wydaje mi się, że Piotruś powinien otrzymać kierownictwo kolejnej ustawki, zaraz po Damianq.
Dziękujemy kolegom ze Świdnika za cenne uwagi :-> .Sądzę że,ruch samochodów w niedzielę powinien być dużo mniejszy.Tak Bartq jestem za tym aby Piotruś otrzymał kierownictwo kolejnej ustawki zaraz po Damianq.A kolejnej oczywiście Marcin ;-) .O ile koledzy będą zainteresowani aby pałętać się z nami ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
Nie licząc zupełnie na jakiekolwiek załapanie się na kierownika :-P proponuję Wam od 45 km przejechanie taką trasą. Bardzo przyjemnie się jedzie. Do Pancerników ruch zerowy (piękny asfalcik), a dalej też spokojnie.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=sdfwzsadiomdwdmc
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Ale się wariantów narobiło :mrgreen: , ale to dobrze , bo pokazujecie mi fajne alternatywy dojazdu do chałupy o których jeszcze nie wiedziałem.
Odpowiedz
#24
Jurek S napisał(a):Nie licząc zupełnie na jakiekolwiek załapanie się na kierownika proponuję Wam od 45 km przejechanie taką trasą.
Doskonała propozycja ;-) .Damianq,Bartq, jedziemy tędy :-D .Jureczq masz pewne kierownictwo w następnej kolejności :mrgreen: .
Bart napisał(a):w przypadku kierownictwa nad ustawką zostanie przydzielona kula na łańcuchu, gdyż wszyscy wiemy, że Piotruś lubi szaleć.
W kwesti kuli na łańcuchu musi się wypowiedzieć kolega Marcin vel Mani_73.W/w sprzęt był zdeponowany u Niego w garażu.Ale jak pamiętam został przydzielony koledze aqu na wyprawę do Kryłowa.Istnieje podejrzenie że kolega aqu nie zwrócił sprzętu do garażu,tylko bił z nim rekordy prędkości na drodze do Chełma i z powrotem :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
Jurek S napisał(a):Nie licząc zupełnie na jakiekolwiek załapanie się na kierownika :-P
Jureczq, tylko się nie denerwuj, ale Tobie trzeba by było przydzielić 2 kule..., a na obecną chwilę mamy już tylko 1...

Noooooo, także tak, chyba już wszystko jasne.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#26
JuraS napisał(a):Damianq,Bartq, jedziemy tędy :-D
Ile osób tyle wariantów :-) Biorę kompas, w razie czego będziemy nawigować na azymut :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#27
JuraS napisał(a):Istnieje podejrzenie że kolega aqu nie zwrócił sprzętu do garażu,tylko bił z nim rekordy prędkości na drodze do Chełma i z powrotem :mrgreen: .
W razie potrzeby coś się znajdzie ;-) http://bujalski.blox.pl/resource/kula.jpg
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Bart napisał(a):
Jurek S napisał(a):Nie licząc zupełnie na jakiekolwiek załapanie się na kierownika :-P
Jureczq, tylko się nie denerwuj, ale Tobie trzeba by było przydzielić 2 kule..., a na obecną chwilę mamy już tylko 1...

Noooooo, także tak, chyba już wszystko jasne.
Cytat:
Jureczq masz pewne kierownictwo

Poglądy ścisłego kierownictwa Super Leniwej w tej kwestii jak widać są odmienne,rozstrzygający będzie więc Twój głos Damianq :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#29
JuraS napisał(a):rozstrzygający będzie więc Twój głos Damianq :-P .
W sobotę zamierzam przeprowadzić doświadczalne sprawdzenie podczas leniwej Kozłówki, opracuję stosowne tabele, przeliczniki i wtedy wydam oficjalne oświadczenie :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
JuraS napisał(a):(...)
Jureczq masz pewne kierownictwo

(...).

I tego będę się trzymał, nawet jeżeli miało to by być w bliżej nie określonej przyszłości :roll:
Tak czy inaczej szkoda, że tę niedzielę mam zajętą bo chociaż na uczestnika bym się załapał :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości