Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziela 2.03.2014 godz. 10:30 kościół Konopnica-Kazimierz
#1
Trasa Konopnica - Wojciechów - Nałęczów - Kazimierz - Wylągi i pod górę, tylko asfalt, tempo ok. 22 km/h. Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam. W przypadku braku zgłoszeń nie zajeżdżam do Konopnicy.

PS Wiem, że jest zatrzęsienie ustawek leniwych na ten weekend, które są ostatnio w modzie. Tak, że nie liczę na wiele, jednak jakby się ktoś skusił będzie mi bardzo miło :-) wspólnie pokręcić.
Odpowiedz
#2
Jedziesz rowerem szosowym czy MTB?
Odpowiedz
#3
Jadę hybrydą. Ani to MTB ani szosówka taki rower akurat do leniwego toczenia.
Odpowiedz
#4
Crossem jedzie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Po angielsku to hybryda, a po polsku to jest

"Seria Sportster stawia na wygodę, przeznaczona jest do turystyki oraz transportu. Konstrukcja ramy gwarantuje gładką jazdę i sporo wolnego miejsca nad ramą. Uchwyty pozwalają na prosty montaż zestawu bagażnika i błotników Urban-Kit, by wozić wszystkie rzeczy suche i komfortowo."

Do XC to chyba addict ze scottów, ale ja się nie znam :-) Tak, że z takim kierowcą jak ja to on szybko nie jeździ :-D jeśli się o to rozchodzi.

Może Prezes by się skusił btw.
Odpowiedz
#6
Dzięki za propo, ale ważny sezon przede mną i muszę pracować nad formą Smile Udanego kręcenia życzę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Dobra widzę, że chętnych nie ma :-) , to nie zajeżdżam do Konopnicy bo mam daleko. Jednak jak ktoś by chciał się dołączyć w ostatniej chwili, będę przejeżdżał przez Nałęczów o godz. 11:00, a teraz idę spać, żeby rano wstać i kanapek narobić co by mi po drodze prądu nie odcięło :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Byłeś? Ja się wypuściłem ale dopiero parę minut po 11. Jechałem w granicach czerwonego szlaku ale żadnego bikera nie spotkałem po drodze :-(
Odpowiedz
#9
Byłem, ale trochę trasę zmieniłem :-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości