Strony (2): 1 2   
Czy chciałbyś w tym sezonie jeździć w nowej wersji kolorystycznej strojów forum RL ?Ankieta:
TAK
0 (0%)
NIE
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
Giggy   06-03-2014, 10:07
#1
Witam,

Idąc ku nowoczesności postanowiłem sprawdzić organoleptycznie czy jest sens postulować do ZARZĄDU RL o dodanie i produkcję nowej wersji kolorystycznej strojów forum RL (zaznaczam jako OPCJI).

Bardzo proszę o wypowiedzi, opinie oraz sugestie co to kolorów. Szata graficzna nie ulega zmianie tylko zabawa z kolorami.

Z góry dziekuje za szybkie i sensowne wypowiedzi w w/w temacie.





Pzdr Giggy

Co Nas nie zabije ...
Iron79   06-03-2014, 10:14
#2
Już po części napisałem , w innym wątku ...widziałbym ciut więcej czerni, bieli ...kosztem pomarańczowego, tak jak Giggy napisał, wystarczy lekko pobawić się kolorem i będzie git
Velo   06-03-2014, 10:52
#3
Miałem pisać tam ale napisze tu:

Rado napisał(a):Raczej będzie to problem - pomarańczowy vel marchewkowy Smile kolor to "barwy narodowe" Rowerowego Lublina.
A dlaczego problem jest zmienić "barwy narodowe"? Rozumiem, że "problem" jest bardziej "w glowach" niż na papierze. Swoją drogą pewnie sie naraże (nie pierwszy nie ostatni raz) ale ten pomarańczowy kojarzy sie z ratownictwem wodnym albo robotami drogowymi, choć fakt - zaleta jest taka że jest widoczny (jesli tylko o to chodzi). Natomiast o wiele ciekawsza jeśli już upierac sie przy pomarańczy wg mnie byłaby dominacja czerni z pomarańczowymi elementami typu napisy, wzór, ale nie odwrotnie, czyli jak teraz.
rpolud   06-03-2014, 11:57
#4
Może ktoś wrzucić linka do zdjęcia obecnego wzoru ?
Giggy   06-03-2014, 12:01
#5
proszę http://biekrz.czuby.net/rowery/stroje_rl/Stroje.jpg

Co Nas nie zabije ...
KermitOZ   06-03-2014, 12:01
#6
Giggy napisał(a):czy jest sens postulować do ZARZĄDU RL o dodanie i produkcję nowej wersji kolorystycznej strojów forum RL (zaznaczam jako OPCJI).
Nie, nie ma, nawet jak zbierzesz 100 tys. podpisów, więc proszę, daj spokój, bo i tak nie przejdzie.

Velo napisał(a):A dlaczego problem jest zmienić "barwy narodowe"? Rozumiem, że "problem" jest bardziej "w glowach" niż na papierze.
Jedni mają problem z innym kolorem niż pomarańczowy, inni z pomarańczowym, decyzja została bardzo dobrze przemyślana 5 lat temu, nie bez kontrowersji, ale koniec końców wyszło na dobre.

Velo napisał(a):ten pomarańczowy kojarzy sie z ratownictwem wodnym albo robotami drogowymi
A mi czarny kojarzy się ze śmiercią i cytując naszego kolegę forumowego Mariusza-Newaysa: "Czarny to sobie w trumnie będziesz nosił" Big Grin Proszę nie brać cytatu do siebie, ale to już historyczny tekst, który padł kiedyś przy wyborze kolorystyki Big Grin Pamiętają go tylko najstarsi górale, a był to wielki przebój Big Grin

Także tego, co do koloru to nie przekonacie Zarządu, więc zalecam "Keep calm & ride orange" Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Giggy   06-03-2014, 12:11
#7
KermitOZ napisał(a):Także tego, co do koloru to nie przekonacie Zarządu, więc zalecam "Keep calm & ride orange" Wink

Rozumiem i szanuje decyzję. W takim razie postuluję do Zarządu o "użyczenie" logo RL na nowym projekcie "STROJÓW REKREACYJNYCH" dla każdego. Jak wygląda sprawa praw autorskich do znaku towarowego itp ? Czy w ramach promocji RL można wykorzystać logo w w/w projekcie ?

Co Nas nie zabije ...
KermitOZ   06-03-2014, 12:27
#8
Giggy napisał(a):Rozumiem i szanuje decyzję. W takim razie postuluję do Zarządu o "użyczenie" logo RL na nowym projekcie "STROJÓW REKREACYJNYCH" dla każdego. Jak wygląda sprawa praw autorskich do znaku towarowego itp ? Czy w ramach promocji RL można wykorzystać logo w w/w projekcie ?
Nie ma takiej opcji, sorry.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Rado   06-03-2014, 14:52
#9
Giggy, widzę na Twoim avatarze, że obecny kolor koszulki RL jakoś Ci nie przeszkadza :lol: Chyba, że to nie Ty jesteś na foto :mrgreen:

Żeby nie było OT - sorry taki mamy ... kolor :lol:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Giggy   06-03-2014, 19:04
#10
Rado napisał(a):Giggy, widzę na Twoim avatarze, że obecny kolor koszulki RL jakoś Ci nie przeszkadza :lol: Chyba, że to nie Ty jesteś na foto :mrgreen:

Żeby nie było OT - sorry taki mamy ... kolor :lol:

Jasne że nie przeszkadza, żeby nie było to nawet mi sie podoba !!! :-P skoro cały sezon w niej przejeździłem. Ale znasz przysłowie: "przy jednej dziurze to i kot zdechnie" :mrgreen:

to taka mała dygresja na marginesie ;-) pzdr

Co Nas nie zabije ...
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.