Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziela, 9.03, LKJ, godz. 10.30, Niedrzwica zielonym
#11
Żem ja jest na pierwszym zdjęciu, przeca później ktoś musiał strzelać fotki Idea

Dzięki Koledzy, gdyby nie niedzielny obiad - jechałbym dalej.
Bajo.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
mariox napisał(a):Dziwne rzeczy się dzieją na tym forum... jedni przyjeżdżają, żeby paręset metrów przejechać, drudzy nawet bez rowerów się pojawiają... no nie wiem, niedługo przyjazd rowerem na ustawkę będzie jakimś dziwactwem ;-).
(...)
Mariuszu, przecież wiesz, że ja zawsze z Tobą chętnie się wybiorę. :mrgreen:
Ale tym razem ani obiad, ani ciocia Zosia mi nie przeszkodziły tylko były inne okoliczności i zobowiązania. :-|
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Noooo panowie wiosnę mieliście , a poznałem to po krótkich spodenkach, wodzie na zalewie a nie lodzie jak jeszcze tydzień temu, kaczkach i posiadówcę przy wodzie i w ogóle po pięknym słońcu, po prostu pięknie .
Odpowiedz
#14
O proszę jak było kulturalnie :mrgreen: https://plus.google.com/photos/11162086 ... 3721818216


Pogoda świetna, podczas nasiadówki widziałem trochę niemrawe pszczoły.
Dzięki za przejażdżkę.

Zdjęcia
Odpowiedz
#15
Dzięki za jazdę chłopaki, do optymalnej formy to jeszcze dalekooo , ale niedziela sympatyczna.

Pozdrawiamy Maniego , którego mijaliśmy na ścieżce , leniwym tempem kierował się nad zalew .
Odpowiedz
#16
Dzięki za wspólną jazdę, powietrze w płuca złapane więc trzeba kręcić dalejo to do następnego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości