Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[09.09 12:00 lukoil na JPII] - pętla 50
#1
Jutro myślę o czymś takim
http://www.bikemap.net/route/283807

tempo standardowo 31-33 do negocjacji ;-)

w przypadku braku wpisów zastrzegam sobie prawo do przełożenia/odwołania :>
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
Ty to chyba chcesz nas zamęczyć :-P ale twardym trza być więc się piszę :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Kogo jak kogo, ale Ciebie to się nie da :-P
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
Aż strach wchodzić do tego kącika ;-) Ale będę obserwował, kiedy średnia wzrośnie :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Wieśko napisał(a):Ale będę obserwował, kiedy średnia wzrośnie
Nie podpuszczaj Felka, dzisiaj tak dawał, że większość trasy przesiedziałem na kole ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
No Bartek to przesadza z tym siedzeniem na kole Wink zresztą nikt rankingów nie prowadzi kto jedzie najdłużej na zmianie ważne żeby tempo trzymać Tongue

to ja podam dane z dzisiejszego treningu:

dst: 46,9 km

avs: 33,8 km/h

było krótko i szybko ;-)
Odpowiedz
#7
Nie chce mi się zakładać nowego tematu, więc daje informacje tutaj.
Ok. 17:00-17:15 ruszam na szoskę. Dystans: 75-80km, kierunek: Niedrzwica, Bychawa i te tematy, tempo: spokojnie 30-31km/h.

Jak znajdą się chętni, to możemy się ustawić na Lukoil.

Edit
Traska była taka: http://www.bikemap.net/route/309605

77,5km - Vśr 32,9km/h
z czego: 75,5km - Vśr 33,4km/h, później 2km rozjazdu i studzenia mięśni.

Szkoda że, jeździcie o tak "nieludzkich" porach, bo bym z wami polatał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości