Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
mariox   09-03-2014, 20:49
#11
Jurek S napisał(a):Witaj Dawidzie. Nie tylko 16 marca, ale i w każdy inny dzień. A co do tempa to się nie martw, ja już zadbam, żeby dla wszystkich było dostępne
Jurek, módl się, żeby Człowiek nie poczytał o tym, jakie tempo jest na Twoich ustawkach :-P. I o tym, ile osób na nich ostatnio zgubiłeś :-D
David, nie martw się, jakby co, ktoś Cię przypilnuje i pomoże wrócić do domu ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
David   09-03-2014, 20:52
#12
Panowie mówimy jeździe na Szosie czy MTB? Tongue
mariox   09-03-2014, 20:54
#13
Trzeba byłoby zapytać Kierownika wycieczki. Ale pewnie będzie wszystkiego po trochu.
Zawsze to ciekawiej Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   09-03-2014, 21:02
#14
mariox napisał(a):(...)
David, nie martw się, jakby co, ktoś Cię przypilnuje i pomoże wrócić do domu ;-)
No widzisz ilu masz opiekunów? Chociaż pewnie wolałbyś opiekunki ;-)
A tak wracając do meritum, bo my to sobie tak czasem żartujemy więc musisz się do tego przyzwyczaić. :-> Z tego co piszesz nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z tą setką. A jeszcze po Twoich wojażach po pogórzu Przemyskim tym bardziej. Liznęlismy trochę od Fredropola, Kalwaria Pacławska więc wiemy z czym to się je :-P
Patrząc na trasę to zdecydowanie szosa, ale większość z nas przyjeżdża na rowerach mtb lub cross. Na tereny też przyjdzie czas. :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   09-03-2014, 21:08
#15
David napisał(a):Panowie mówimy jeździe na Szosie czy MTB?
Tak jak napisano w pierwszym poście - zakładam 95% asfalt, choć jego jakość miejscami może bardziej pasować do wycieczek terenowych :-) A terenową wersję do Firleja też można kiedyś zrobić, ale to pewnie w jakichś cieplejszych miesiącach.
Znowu pisałem razem z Jurkiem :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
David   09-03-2014, 21:14
#16
Póki co w Lublinie dysponuje tylko MTB na 26". Road grzecznie czeka w domu. ;p
Niekiedy w sobotnie noce zdarza mi się pracować, wiec w tygodniu jeszcze potwierdzę swoją obecność.
Dzięki za otwartość. pzdr Smile
David   09-03-2014, 21:19
#17
Kalwarie Pacławską nazywam bramą Bieszczad. I bez wątpienia podjazd pod nią jest jednym z bardziej wymagających podjazdów w okolicy.
Arkoni   09-03-2014, 21:33
#18
Cześć - odnośnie postu Marioxa i nowo wciągniętych na że tak powiem członka :-D pytanie ciśnie mi się na usta czy w ramach wkupnego wystarczy bractwu po bananie no bo na skrzynkę browarów mnie nie stać i podobno sportowcy nie piją :mrgreen: Oczywiście chętnie zapisuję się na taką ustawkę w ostatnim rzędzie za Jurkiem Smile

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
mariox   09-03-2014, 21:55
#19
Arkoni napisał(a):czy w ramach wkupnego wystarczy bractwu po bananie
Ja wiem, że niektórzy uważają Zarząd za małpy, ale nikt jeszcze nie odważył się tego zasugerować tak dosadnie Confusedhock:
Arkoni napisał(a):bo na skrzynkę browarów mnie nie stać i podobno sportowcy nie piją
Poczekajmy na jakiś wyjazd zamiejscowy, wtedy będziecie się mogli wykazać ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Yanq   09-03-2014, 22:09
#20
Wpisane już w terminarzu - chyba będę :-P

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.