Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE - 16.03.2014, godz. 10.00 - Związkowa/Spółdz. Pracy
#1
Dni coraz dłuższe, a na plażach nie ma jeszcze tłoku, dlatego wybieram się nad jakieś jeziorko, np. TAKIE COŚ . Trasa wyrysowana orientacyjne, powrót prawdopodobnie przez Kozłówkę - wprawdzie część osób niedawno tam była, ale przecież którędyś wrócić trzeba.

Dystans ok. 90km - liczone od miejsca ustawki do okolic Reala, w celu otrzymania całkowitego dystansu należy doliczyć dojazdy. Tempo oczywiście bardzo spokojne (17-20km/h), 95% asfalt, miłośnicy czegoś na ciepło też znajdą coś dla siebie KLIK.

Godzina wyjazdu - proponuję 10.00 - nie za późno, ani nie za wcześnie. Wyjazd tylko w dobrych warunkach pogodowych, tj. temp. min. 5-8st, brak uciążliwego wiatru i jakichkolwiek opadów, mile widziane jakieś słoneczko. W przypadku niższych temperatur lub wiatru wyjazd raczej się odbędzie, ale prawdopodobnie na trochę krótszej trasie - coś się wymyśli na bieżąco. W przypadku opadów - nie jadę.

Jeśli ktoś ma ochotę - zapraszam.

Aha - można przyjechać na rowerze i w ubraniu dowolnego koloru :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Pierwszy,
zaraz po Kierowniq.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
Nie obiecuję ale będę się starał
damian.s napisał(a):Aha - można przyjechać na rowerze i w ubraniu dowolnego koloru
A może być z Lidla ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
mariobiker napisał(a):A może być z Lidla ;-)
No ba, sam mam zamiar w takim przyjechać :-) Kurtka oczywiście niebieska, jakżeby inaczej :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
No to jak znalazł zaraz po Walnym - trzeba pojechać ;-)
A nowe osoby, że tak powiem "wciągnięte na Członka" (Stowarzyszenia rzecz jasna) to powinny się stawić obligatoryjnie i chyba jakoś się czymś tam delikatnie wkupić ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
damian.s napisał(a):(...)
Jeśli ktoś ma ochotę - zapraszam.

(...)
Mam ochotę i zajmuję miejscówkę w ostatnim rzędzie :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Witajcie,

Jestem David

Czy można 16.03 w niedziele dołączyć do Waszego Team'u?

Jakie macie średnio tempo? Trochę ostatnio nie jeździłem, więc nie chciałbym Was zwalniać.
Odpowiedz
#8
David napisał(a):Witajcie,

Jestem David

Czy można 16.03 w niedziele dołączyć do Waszego Team'u?

Jakie macie średnio tempo? Trochę ostatnio nie jeździłem, więc nie chciałbym Was zwalniać.
Witaj Dawidzie. Nie tylko 16 marca, ale i w każdy inny dzień. A co do tempa to się nie martw, ja już zadbam, żeby dla wszystkich było dostępne :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
David napisał(a):Czy można 16.03 w niedziele dołączyć do Waszego Team'u?

Jakie macie średnio tempo? Trochę ostatnio nie jeździłem, więc nie chciałbym Was zwalniać.
Podłączyć można się zawsze, zapraszamy :-) Średnia prędkość wyjdzie pewnie ok 17-20km/h, będzie naprawdę lajtowo i spokojnie. Pamiętaj tylko o tym, że z dojazdami jest to dystans rzędu 100km - nie wiem jak się czujesz na takich dystansach, ale jeśli ostatnio mniej jeździłeś, to może na początek warto przejechać coś krótszego :-)
Edit. Widzę, że pisałem jednocześnie z Jurkiem :-) Tak więc wszystko zostało już napisane :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Rozumiem.
Obecnie jestem na etapie przekładania osprzętu na inną ramę. Więc jeśli do niedzieli się wyrobię to chętnie się pojawię.
Osobiście w Lublinie jestem od października. Nie znam okolic. Wszystko jest dla mnie nowe.
Pochodzę z pod Przemyśla. Pogórze przemyskie mam przejechane wzdłuż i wszerz.

100 km?? Hm... kiedyś taki dystans nie przerażał, dzisiaj może być nieco inaczej. Najwyżej jak nie podołam to się zwyczajnie wrócę.
Z rowerem wspominam kapitalne chwile.
Ile rocznie km wykręcacie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości