Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupno roweru do 1700zl. Proszę o pomoc i rady.
#11
Tutaj są 3 strony rowerków w takim przedziale cenowym, może któryś z nich?

http://allegro.pl/rowery-trekkingowe-16 ... _enabled=1


Dziękuję za poświęcony czas
Odpowiedz
#12
No to teraz czytając pod co potrzebujesz ten rower to Gazela 3. Jeżeli rzeczywiście sporadycznie na wycieczkę po za miasto. Rozumiem, że też niezbyt długa ta wycieczka (30-40km)?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Tak. Dalej nie będę jeździć.
Między tym Kandsem a gazelą jest spora różnica cenowa/ czy jakościowo te rowerki również bardzo się rożnią? Czy lepiej może poszukać na jakis stronach internetowych typowo sklepy rowerowe?
Odpowiedz
#14
Rado dobrze radzi! Author jest dosyć lekki, taki osprzęt pewnie na początek będzie wystarczający. Który z proponowanych rowerów nie wybrałabyś, dobierz dobrze rozmiar ramy i przymierz się do konkretnego modelu.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#15
Lech napisał(a):Rado dobrze radzi! Author jest dosyć lekki, taki osprzęt pewnie na początek będzie wystarczający. Który z proponowanych rowerów nie wybrałabyś, dobierz dobrze rozmiar ramy i przymierz się do konkretnego modelu.
Tylko zważ na to, ze bedzie musiała jeszcze dokupić bagażnik, błotniki + oswietlnie. Gro jazdy to po mieście.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Kands w tej cenie ma najlepszy stosunek ceny do klasy osprzętu. 12 kg a 17kg to przepaść. Taką wagę naprawdę pozytywnie odczujesz. Zostaje ci 500 zł w kieszeni na bagażnik , wygodniejsze siodło (jak będzie potrzebne), akcesoria , nowe perfumy :-). Podstawowe lampki też są .
Odpowiedz
#17
Hmmm a tą wielkośc ramy dobiera się do wzrostu?(błagam o cierpliwość). Mam 172.
Czyli 17 kg rower plus jesli bede musiala (chcę) dokupić bagażnik itd. to już za dużo?
Odpowiedz
#18
marusia1 napisał(a):Hmmm a tą wielkośc ramy dobiera się do wzrostu?(błagam o cierpliwość). Mam 172.
Czyli 17 kg rower plus jesli bede musiala (chcę) dokupić bagażnik itd. to już za dużo?
To nie jest za dużo tylko chodzi o to, żebys nie musiała za dużo kilogramów ciągnąć. :-D Przy Twoim wzroście to chyba rama 18" powinna być dobra.
Niewątpliwie przy zakupie tego Kands oszczędzisz nawet dokupując potrzebny osprzet. A najlepiej by było gdyby od razu zamontowali.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jurek S napisał(a):
Lech napisał(a):Rado dobrze radzi! Author jest dosyć lekki, taki osprzęt pewnie na początek będzie wystarczający. Który z proponowanych rowerów nie wybrałabyś, dobierz dobrze rozmiar ramy i przymierz się do konkretnego modelu.
Tylko zważ na to, ze bedzie musiała jeszcze dokupić bagażnik, błotniki + oswietlnie. Gro jazdy to po mieście.
Błotniki itp. tak jak radzi Iron. Chciałbym widzieć tego rometa po jakimś "błotnym SPA" :lol:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#20
Porozmawiaj z tym sprzedawcą Kands-a o rozmiarze ramy dla Ciebie, nie podawaj swojego wzrostu, tylko zapytaj się na jaką osobę przeznaczona jest ta rama. To jest ostatnia sztuka , w rozmiarze 17. Na tego typu rowerach ja się nie znam , ale możesz być na pograniczu 17-18 cali.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości