Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL 2014 - Zamówienie
KermitOZ napisał(a):...odrzucamy kolejne firmy...
Grzegorz - którzy "MY" :?: ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
Yanq napisał(a):
KermitOZ napisał(a):...odrzucamy kolejne firmy...
Grzegorz - którzy "MY" :?: ;-)
My, Kolego. :-P. Kombinujemy, żeby było dobrze, ale chyba nikt nie będzie chciał czytać o tym, że jakaś firma jest "be" :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Może coś w końcu z tego wyjdzie to pisałbym się nie tylko na koszulkę, ewentualnie na inne części stroju Idea
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
Oki to ja poproszę majteczki bezszwowe z logiem wiadomo gdzie :-P
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
Jak dla mnie to już najwyższy czas o konkretach rozmawiać.
Odpowiedz
Noorbi napisał(a):Jak dla mnie to już najwyższy czas o konkretach rozmawiać.
Jak dla mnie to czas na rozmowy już dawno minął - teraz to trzeba zamawiać ;-) Żeby nie było tak jak w ubiegłym roku - na topienie Marzanny strojów nie będzie, na majówkę nie będzie, na powitanie lata również ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Jeżeli w Polsce nie ma dobrego wykonawcy lub materiału to może trzeba za granicą poszukać :lol:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
Grzesiek zlituj się. O co chodzi? Podobno już oferta była na finiszu? Miałem nadzieję, że tym razem będziemy wybierać z wielu ofert, na spokojnie, a jednak plebiscytu nie będzie -weźmiemy (bądź nie) jedyną ofertę bo czas minął.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości