Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL 2014 - Zamówienie
#31
Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.com/article-roch ... 51449.html
Bardzo ciekawy pomysł :mrgreen:
Odpowiedz
#32
Patryk napisał(a):Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.com/article-roch ... 51449.html
Bardzo ciekawy pomysł :mrgreen:
To ma być wersja tylko męska? :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
A broń Boże to wersja tylko i wyłącznie damska. :mrgreen:
Odpowiedz
#34
Patryk napisał(a):Tak sobie pomyślałem może by coś takiego zrobić w stylu SKY na 2014:
http://www.velogessien.co...-121851449.html
Jest nawet foto Froome'a, które zrobił po treningu w tej "świetnej" koszulce: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/ ... 34x835.jpg Big Grin

Do rzeczy, bo się OT zrobił, a miało go nie być Tongue

W galerii dodałem rozmiarówkę skarpetek i zdjęcie standardowej wkładki (jakieś słabe, zapewniam, że wkładka daje radę, chociaż Biemme to nie jest Big Grin Kto był na Slajdowisku, ten mógł pomacać i złego słowa nie słyszałem Smile).

Co do projektu to już raczej zostanie coś takiego: klik, nick na rękawku imho fajny, ale są głosy, że nie, więc na siłę nie będę kombinował i zostanie z tyłu na kołnierzyku.

Aha, co do taliowania damskich koszulek to niestety nie dostałem żadnej rozmiarówki, ale może jeszcze doślą jakieś foto dla wyrobienia poglądu, wtedy zamieszczę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#35
Jurek S napisał(a):
mani_73 napisał(a):Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:


Jureczku,myślałem że mam jeszcze wiele mostów przed sobą :evil:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#36
mani_73 napisał(a):
Jurek S napisał(a):
mani_73 napisał(a):Myśląc o kobietach naszych na forum to nick można by było zrobić na spodenkach w okolicach pośladków,tam często jest skupienie naszych Pań Confusedhock:Na pewno zapamiętają nasze imoina i wice wersa :-D Wzór wstępny dla mnie ok
Marcinie, wiesz był taki film: "O jeden most za daleko" :lol:


Jureczku,myślałem że mam jeszcze wiele mostów przed sobą :evil:
Zaraz nas tu Grzegorz przegoni ;-) . Marcinie, mosty mostami, ale czy już zamówiłeś koszulkę i przynajmniej 2 pary skarpetek. :lol: Jakby tak wprowadzić na Pielgrzymce jako obowiązkowy element stroju skarpetki RL :-P No i póki co jeszcze będziemy się promem przeprawiać więc masz zapas na jeden most :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
Jutro upływa termin a tu cisza :-?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
Grzesiek, poprosilibyśmy o numer konta :-) Z tego co pamiętam, to pisałeś, że pieniądze będziesz chciał mieć do jutra, do północy. Ja jutro od rana jestem w pracy i raczej nie będę miał czasu zrobić przelewu, popołudnie też mam zaplanowane, więc chciałbym na spokojnie dziś przed snem puścić przelew Smile
O widzę Mariusz, że razem pisaliśmy Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#39
Projekt koszulki i spodenek w Galerii: Klik Smile (żeby zobaczyć spodenki, należy kliknąć wcześniejsze zdjęcie, nie różnią się za bardzo od tych z poprzednich sezonów, tyle, że nie ma tego przejścia szarego i białego paska, a napis ma białą obwódkę. To jest wersja zakończona gumką. Te ze ściągaczem będą wyglądały tak: klik, tylko, że na dole będzie biały napis "Rowerowy Lublin" zamiast pomarańczowego "Atak Sport".

Numery konta do przelewów będę wysyłał dzisiaj, ale proszę o wyrozumiałość, nie rozdwoję się, a muszę też ogarniać parę innych rzeczy oprócz RL.

UWAGA 1:
Proszę odliczyć kasę za skarpetki, jest zbyt mało chętnych i niestety nie będziemy ich zamawiać nad czym ubolewam. Postaram się pamiętać o tym w mailach, ale w razie czego tutaj jeszcze piszę.

UWAGA 2:
W związku z tym, że firma musi zatwierdzić projekt i nałożyć go na swoje formy, co pewnie zajmie im co najmniej poniedziałek to przedłużam możliwość składania zamówień do jutra wieczora, wszystkie przelewy muszą bezwzględnie być u mnie we wtorek po południu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#40
KermitOZ napisał(a):Numery konta do przelewów będę wysyłał dzisiaj, ale proszę o wyrozumiałość, nie rozdwoję się,
Rozumiemy to Grzegorzu.
KermitOZ napisał(a):Proszę odliczyć kasę za skarpetki, jest zbyt mało chętnych i niestety nie będziemy ich zamawiać nad czym ubolewam.
Wielka szkoda, byłyby "wisienką na torcie" :-(
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości