Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL 2014 - Zamówienie
#1
Witam

Wrzucam oczekiwane info o zamówieniu. Zamawiamy w Atak Sport, tam, gdzie realizowaliśmy dwa pierwsze zamówienia w 2009 r. Wtedy z jakością bywało bardzo różnie (marne koszulki i spodenki, rewelacyjne bluzy i skarpetki). Miałem okazję przetestować nowe ciuchy z Atak Sport i spodenki są bardzo dobre (polecam zwłaszcza krój bez gumek na końcach nogawek), a koszulki może nie powalają rewelacyjnym materiałem, ale jest on w porządku (porównywalny jakością z ostatnimi zamówieniami z Top Print). Na korzyść przemawia świetny krój koszulek, bardzo fajnie dopasowany do ciała i opcje koszulek damskich (podobnie ze spodenkami). Do tego mamy bogaty wybór różnych akcesoriów. W tabeli zamówienia na pomarańczowo zaznaczyłem elementy, które interesować nas będą pewnie najbardziej, żeby łatwiej było je odszukać.

Co do koszulek i spodenek to jak już wspomniałem jest opcja dwóch wykończeń, nazwijmy je:
1. Gumka
2. Ściągacz
Obie opcje, wraz z cennikiem do obejrzenia
tutaj Smile

Rozmiarówka[Obrazek: rozmiarowka.html] tutaj

W zamówieniu nie ma limitu co do zamawianych elementów stroju. Rzecz ta nie dotyczy skarpetek, musimy ich zamówić 100 kompletów. Powiedzmy, że zbierze się z 60-70 kompletów to resztę kupimy z pieniędzy RL, to się je sprzeda za rok, albo część przeznaczy na nagrody itp. Wiadomo jednak, że tyle osób się i tak nie uzbiera, dlatego propozycja co do skarpetek wygląda tak, że każda osoba, która chce skarpetki musi zamówić przynajmniej 2 pary. Jesteśmy w Polsce, więc wiadomo, że każdy będzie kombinował i np. ugadywał się ze znajomym, że weźmie 2 pary, a później się rozliczą. Nie możemy tego zabronić, ani kontrolować, ale apeluję, żeby tak nie robić, skarpetki są tanie i bardzo dobre jakościowo, warto więc zamówić te 2-3 komplety. Ku chwale RL Wink Ja w swoich przejeździłem kilka lat.

------------------------------------------------------------------
Techniczna strona zamawiania:

Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->
W tytule proszę wpisać: Strój RL 2014
To bardzo ważne, proszę pamiętajcie o tym. Pw przez forum nie będę brał pod uwagę.

W zamówieniu proszę o podanie:
1. Imię i nazwisko, nick z forum, napis jaki chcecie na kołnierzyku koszulki, np. imię, nick, rodzaj zamka (długi rozdzielczy, 3/4, krótki 18cm)
2. Listy przedmiotów, które zamawiacie (numer, nazwa przedmiotu), rodzaj wykończenia spodenek i koszulki (gumka/ściągacz), rodzaj skarpetek (stópki/kostka) i jeśli liczba sztuk to więcej niż 1 to proszę o zaznaczenie tego. Do tego rozmiary przy każdej rzeczy.
3. Końcowej ceny za całość

Czyli np:
Grzegorz Mazur, KermitOZ
2. Koszulka kolarska krótki rękaw, ściągacz, rozmiar S, 2szt (napis na kołnierzyku "Grzesiek")
18. Spodenki kolarskie na szelkach, ściągacz, rozmiar M
24. Rękawki letnie drukowane
38. Skarpetki, stópki, 5 par.
Łącznie 427 zł

Każdemu odpiszę jak dostanę od niego zamówienie, żeby potwierdzić, że wszystko jest ok i podam numer konta do przelewu.

Termin składania zamówień: 20 marca (tego dnia do północy muszę mieć maile i wpłaty od wszystkich zainteresowanych nabyciem stroju).

Stroje będą przed Wielkanocą, będę informował w tym wątku, że doszły i tutaj dam info o możliwości odbioru.
------------------------------------------------------------------------

Stroje będą do obejrzenia i pomacania w sobotę na slajdowisku w Domu Kultury (start godz. 18:30, zapraszam trochę wcześniej).

Ostateczny wzór koszulki (z grubsza: z przodu będzie duży napis Rowerowy Lublin, tył bez zmian, odpadną te jasne pasy, reszta zmian bardzo kosmetyczna) postaram się zamieścić do końca tego tygodnia.

W razie pytań proszę pisać w tym wątku. Proszę nie składać tutaj zażaleń na temat kolorów, braku innych elementów stroju, wyboru firmy, złego terminu zamówienia itp. Tylko posty ściśle związane z zamówieniem. Ostrzegam, że będę bardzo rygorystycznie moderował wątek, żeby zostały tylko rzeczy ważne pod kątem zamówienia Smile

Proszę wszystkich zainteresowanych o dokładne obmierzenie. Ja mam 180cm wzrostu i 63kg wagi i z tej kolekcji mam koszulki S i spodenki M. Wszystko pasuje idealnie, chociaż koszulki na styk (lubię mniejsze i bardzo przylegające koszulki i jestem bardzo wycieniowany, standardowo M będą lepsze).

Termin składania zamówień jest nieprzekraczalny, jeśli nie dotrą pieniądze na moje konto to nie będę zamawiał strojów dla danej osoby, dlatego proszę nie czekać do ostatniej chwili z wpłatami.

Tyle ode mnie
Pozdrower
Grzesiek

[Obrazek: AtakSport_erxpxre.png]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Pytanie:
Czy jest opcja z umieszczonym imieniem lub nickiem?
Jeśli tak - to na kołnierzyku (jak z Top Print) czy dowolne miejsce ?
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Cenią się cholernie Undecided , w tamtym roku podstawowy zestaw koszulka + spodenki (szelki) w Top Print kosztował 172 zł (dla stowarzyszonych dodatkowo -10 zł ) , w tym roku 221 zł Confusedhock:

ok , pytania Grzesiek :
1. Czy wiadomo jaka wkładka jest w tych spodenkach ? Bo widzę , że za LaFonte trzeba dopłacić , HT 90 jest wszyte ?
2. Opcję bez gumek polecasz tylko w przypadku spodenek , czy też w przypadku koszulki? Bo jak o spodenki chodzi mogę to zrozumieć , to w przypadku koszulki może zrobić się na dole i na rękawach po kilku praniach falbanka, która nie będzie trzymać linii, opinać ciała..

ps . dodaj może w tym temacie termin ostateczny przyjmowania zamówień, bo chyba tego brakuje
Odpowiedz
#4
Termin zamówień: do 20 marca muszę mieć od zainteresowanych maila z zamówieniem i wpłatę.

Jest opcja nicku, imienia na kołnierzyku, bezpłatna, proszę dołączać to info do zamówienia Smile

Stowarzyszeni mają zniżkę -5zł na koszulki i spodenki (pkt 2, 3, 4, 17, 18), przed chwilą wysłałem o tym maila do wszystkich Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
a np. rozmiarówka nogawek, nie ma podanych rozmiarów
Odpowiedz
#6
Co do rozmiarówki nogawek to trzeba dobierać do spodenek (a spodenki do koszulki, podobno powinno pasować). Jutro dołączę zdjęcia dostępnych standardowo wkładek. Dorzucę też w jakich rozmiarach są skarpetki.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Grzegorz - spróbuj jednak wyciągnąć jakieś rozmiary spodenek. Sam o sobie napisałeś że masz spodenki L a koszulka M lub S. Ja na stronie z rozmiarówkami w zakładce "spodenki" nadal widzę rozmiarówkę koszulek
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
Napisałem, że mam spodenki M, a koszulkę S, ale ogólnie przy moim wzroście (i nie mojej wadze) lepsza byłaby M. Uda mam z kolei wcale nie chude, więc M spokojnie na ten wzrost są dobre, chyba, że ktoś 100kg waży no to już wtedy ciężko mi cokolwiek doradzić. Pytałem o rozmiarówkę spodenek i dostałem info, że odpowiada rozmiarówce koszulek i właściwie po własnym doświadczeniu muszę to potwierdzić Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):...z tej kolekcji mam koszulki S i spodenki L.
- więc Twoja pomyłka. ;-) OK w takim razie.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#10
Yanq napisał(a):- więc Twoja pomyłka. ;-) OK w takim razie.
Moja, przepraszam Smile Już poprawione (koszulka S, spodenki M mam) Smile

Edytowałem jeszcze raz pierwszy post z powodu zamków:
Proszę jeszcze przy zamówieniu dopisać jaki typ zamka w koszulce (długi rozdzielczy, 3/4 lub 18cm). Jeśli to komuś pomoże to ja używam tych z zamkiem rozdzielczym i to jest fajna opcja Smile
Ciągle czekam na zdjęcia standardowych wkładek żeby dorzucić je do galerii.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości