Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.03, 18:30 - Slajdowisko na 5 lat Rowerowego Lublina :)
#11
Tak sobie myślę czy by nie robić tak co roku takiego podsumowania to bym się widział z Wami częściej w innych okolicznościach przyrody :-P
Miło było i do następnego...na ustawkach :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Byłem na kilku slajdowiskach w Księżycowej i pomimo gorszej jak dla mnie lokalizacji wczoraj na slajdowisku zatęsknilem za tamtym lokalem. Moim zdaniem Dom Kultury kompletnie się nie nadaje na tego typu imprezę. Grzesiek może warto przed nowym sezonem slajdowiskowym znaleźć bardziej odpowiednią miejscówkę. W Księżycowej było klimatycznie i chciało się tam wybrać na slajdowisko a do tego lokalu raczej juz się nie wybiorę na tego typu imprezę. Oczywiście jest to moja bardzo subiektywna ocena, może innym się podobało.
Odpowiedz
#13
Irek napisał(a):Byłem na kilku slajdowiskach w Księżycowej i pomimo gorszej jak dla mnie lokalizacji wczoraj na slajdowisku zatęsknilem za tamtym lokalem. Moim zdaniem Dom Kultury kompletnie się nie nadaje na tego typu imprezę. Grzesiek może warto przed nowym sezonem slajdowiskowym znaleźć bardziej odpowiednią miejscówkę.
+1 :->
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
Na początku dziękuję wszystkim za przybycie, fajnie, że było nas dużo Smile Starałem się przedstawić to wszystko w miarę zwięźle i obiektywnie, ale wiadomo, że się nie da. Do tego nie widzę też powodów, dla których miałbym sobie nie pozwolić na trochę prywaty i nie wspomnieć o kilku imprezach, w których uczestniczyłem Tongue Myślę, że zrobiłem to zwięźle i bez zaburzania równowagi, poza tym jakby nie patrzeć to też część historii RL Tongue Trochę wybiła mnie z uderzenia sytuacja z mikrofonem, bo nie opowiada się komfortowo o tak ważnych sprawach musząc skupiać się na tym, żeby być dobrze słyszanym, ale chyba nie było tak najgorzej i kto chciał, ten słyszał Wink

Co do lokalu to nie jest on idealny, w Księżycowej było rzeczywiście klimatyczniej, ale tak jak już mówiłem niektórym w prywatnych rozmowach: trudno się współpracowało z właścicielem Księżycowej i postanowiłem się więcej nie narzucać i nie robić mu "problemu" w postaci regularnego wypełniania pubu Wink W dodatku zachowanie dwóch naszych Kolegów tej współpracy też nie ułatwiało, ale było, minęło, nie ma co do tego wracać.

Wiem, że Dom Kultury nie jest zbyt dobry na takie imprezy, mamy kilka miesięcy na znalezienie dobrej knajpy i mam nadzieję, że się uda Smile Wszelkie info mile widziane na priv, chętnie sprawdzę Smile

Jeśli chodzi o to, co napisał Jurek, czyli podsumowania po każdym sezonie/roku to kilka osób po slajdowisku też mi o tym wspominało i chyba rzeczywiście warto będzie coś takiego robić, dokładna forma do przemyślenia Smile

A na koniec mikrofon: http://www.youtube.com/watch?v=u8hIT8bCZB8 Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Byłem pierwszy raz Pewnie nie ostatni bo atmosfers w trakcie i po ... :mrgreen: Do miłego
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#16
he he szczerze oglądałam slajdowisko z wypiekami na twarzy i z łezką w oku, ciesze się, że to już 5 lat, ze wspaniałą ekipą, naładowaną pozytywną energią i przede wszystkim połączona wielką, wspaniałą pasją jaką jest jazda na rowerze... :mrgreen: dziękuje jeszcze raz, aaaa i dzięki koledze za dociążenie miejscówki, dzięki niej wszystko widziałam :-D
Odpowiedz
#17
KermitOZ napisał(a):Wiem, że Dom Kultury nie jest zbyt dobry na takie imprezy, mamy kilka miesięcy na znalezienie dobrej knajpy i mam nadzieję, że się uda Smile
I oby się udało :-)
KermitOZ napisał(a):Jeśli chodzi o to, co napisał Jurek, czyli podsumowania po każdym sezonie/roku to kilka osób po slajdowisku też mi o tym wspominało i chyba rzeczywiście warto będzie coś takiego robić, dokładna forma do przemyślenia Smile
Świetny pomysł :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Aga84 napisał(a):aaaa i dzięki koledze za dociążenie miejscówki, dzięki niej wszystko widziałam :-D
a ja dzięki temu miałem dodatkowy komentarz i objaśnienia - więc jesteśmy kwita ;-)

A odnośnie lokalu - faktycznie musimy poszukać, jest trochę czasu więc wierzę, że się uda. W każdym razie będę miał to na uwadze.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości