Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower Crossowy dla kobiety
#11
Kandsy jak patrzę stają się coraz bardziej popularne. To nie chińszczyzna - dobry osprzęt a rama w dobrym stosunku wagi do wytrzymałości. Ja w prawdzie przejechałem swoim niecałe 2 tys ale na ten moment nic złego się nie dzieje. Moich dwóch znajomych też na nich jeździ znacznie dłużej niż ja i także są zadowoleni.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#12
Koledzy ! Zmiana tematu :-)

Dziś byliśmy w sklepie i w końcu jeden z ekspedientów, zamiast pokazywać co mają, najpierw wypytał - gdzie będziemy jeździć, ile, czy rekreacja czy coś więcej - i dopiero pokazał rowery. Rowery crossowe bo doszliśmy do wniosku że to chyba jednak lepszy wybór!
Kilka sztuk zobaczyliśmy w sklepie, ale na szybko bo czas gonił, a wieczorkiem siedliśmy przy komputerze i poszukaliśmy więcej.

Czy ktoś może użytkuje rowerek Lazaro Integral V3? Całkiem fajnie się prezentuje cenowo/jakościowo chyba.
Ewentualnie proszę o inne propozycje :-P
Odpowiedz
#13
Ja nie , ale myślę , że w tym temacie sporo się dowiesz http://www.forumrowerowe.org/topic/1367 ... tegral-v3/
Odpowiedz
#14
Dzięki, widziałem i poczytałem już :-)

Wybór będzie chyba między Rometem Orcan i Lazaro Integral V3. Teraz kwestia czy jest możliwość zobaczenia gdzieś w LBN ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości