Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#61
Noorbi napisał(a):ZABIERZCIE MNIE ZE SOBĄ!!!!!! Ktoś musi rozpychać powietrze przed Wami
Z wielką przyjemnością Norbercie ;-) ,ale z tego co pamiętam byłeś prawą ręką Pana Dyrektora i nie wiem czy Cię puści :roll: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#62
mraugorzata napisał(a):Już :?: Confusedhock:
Po doświadczeniach zeszłego roku już nawet nie próbowaliśmy dawać ogłoszeń do mediów czy poprzez parafie bo wyszlibyśmy na tych co to sobie żarty z ludzi robią :->
Faktem jest, że mamy dosyć liczną reprezentację ościennych miejscowości takich jak Bychawa, Łęczna, Kraśnik, Lubartów. Może z czasem te miasta zaczną organizować pielgrzymki i wtedy można by objąć większą grupę chętnych. Tak jak informowała Monika na stronie pielgrzymkowej ostatecznym potwierdzeniem udziału w pielgrzymce jest dokonanie wpłaty do połowy czerwca. Będzie się ona nieznacznie różniła bo zmieniły się ceny noclegów w Częstochowie. (o 5 zł) jak również obiadokolacja (z 16 na 20zł) W okresie do wpłaty można jeszcze będzie zmienić opcję powrotu czy właśnie tego posiłku w Częstochowie.
Po czasie nie będę przypominał o wpłatach, będę zapisywał osoby z listy rezerwowej :-P
Chyba, że ktoś da znać (jak to było praktykowane) że z pewnych względów musi przesunąć wpłatę.

JuraS napisał(a):
Noorbi napisał(a):ZABIERZCIE MNIE ZE SOBĄ!!!!!! Ktoś musi rozpychać powietrze przed Wami
Z wielką przyjemnością Norbercie ;-) ,ale z tego co pamiętam byłeś prawą ręką Pana Dyrektora i nie wiem czy Cię puści :roll: .
No właśnie Norbercie. Byłeś mi naprawdę niezastąpiony. A Dream Team ustawię jako II grupę i będziecie w kontakcie wzrokowym :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#63
Jurek S napisał(a):No to już tworzę listę rezerwową
24 godz. i po miejscach Confusedhock: To chyba nowy rekord :mrgreen:
Jurek S napisał(a):A Dream Team ustawię jako II grupę i będziecie w kontakcie wzrokowym
Dream Team nie jest godzien jechać w pierwszych trzech grupach ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#64
Jurek S napisał(a):No to już tworzę listę rezerwową
Lista utworzona,Dream Team skompletowany ;-) ,napięcie rośnie 8-) ,prosimy Jurku Dyrektorze o podanie składu Dream Teamu ,tak po nickach :-> .
Jurek S napisał(a):Dream Team ustawię jako II grupę
Absolutnie nie chcę wchodzić w Twoje kompetencje Jurku,ale postuluję aby Dream Team jechał jako grupa VII,zabezpieczając tyły kolumny i zabierając po drodze ewentualnuch maruderów :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#65
mariobiker napisał(a):(...)
Jurek S napisał(a):A Dream Team ustawię jako II grupę i będziecie w kontakcie wzrokowym
Dream Team nie jest godzien jechać w pierwszych trzech grupach ;-)
Właściwie macie już historyczny IV numer więc niech tak zostanie :-D
Tylko jak was skompletować kiedy jest nadwyżka 3 osób. :-?
Chyba zostawię kierowników owej grupy z zeszłej pielgrzymki i dolosuję pozostałych :-P
W końcu to pielgrzymka, muszą być jakieś wyrzeczenia.
A może czas przyniesie rozwiązanie? :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#66
I stało się..

Po jednodniowych zapisach lista Pielgrzymkowa jest już zamknięta.


Zbieramy teraz zapisy na listę rezerwową. Warto wysłać jeszcze Formualrz - z doświadczeń lat ubiegłych jeszcze kilka/kilkanaście miejsc powinno się zwolnić.

Ostateczne info o zwolnieniu się osób z listy głównej i przyjęciu osób z listy rezerwowej - trafi do osób z Lity Rezerwowej po 15 czerwca ( po terminie potwierdzenia uczestnictwa wpłatami).

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany Pielgrzymką, a nie wysłał jeszcze Formularza - zróbcie to jak najszybciej!
orientuj...
Odpowiedz
#67
Jurek S napisał(a):Tylko jak was skompletować kiedy jest nadwyżka 3 osób.

Chyba zostawię kierowników owej grupy z zeszłej pielgrzymki i dolosuję pozostałych

W końcu to pielgrzymka, muszą być jakieś wyrzeczenia.

A może czas przyniesie rozwiązanie?
I nie rozdzielaj nas Jurku :-D ,niech zostanie Dream Team w 18 osobowym składzie ;-) .Być może ktoś nie będzie mógł jechać Cry ,a jeżeli pojadą wszyscy,to stworzymy 3 osobową straż tylną jadącą 200 m za grupą ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#68
Jurek S napisał(a):Właściwie macie już historyczny IV numer więc niech tak zostanie
I jak tu się nie zgodzić z Kierownikiem :mrgreen:
JuraS napisał(a):I nie rozdzielaj nas Jurku ,niech zostanie Dream Team w 18 osobowym składzie
A kto się doliczy trzech osób ;-)
JuraS napisał(a):Być może ktoś nie będzie mógł jechać
Sam na dzień dzisiejszy nie wiem jak będzie ze mną :-? Na wszelki wypadek się zapisałem a teraz trzeba zacząć mocno kombinować z urlopem.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#69
Oczywiście mam nadzieję, że każda z osób zapisanych będzie mogła pojechać. Ale wtedy jednak przy grupach 15-sto osobowych jakoś będę musiał wszystkich rozdzielić. Zobaczymy. A co do miejsca w całości pielgrzymki. Z jednej strony to kuszące bo na Was zrzuciłbym cały trud i uwagi na tyły. Ale z drugiej strony Pan Bóg raczy wiedzieć co Wy tam będziecie wyprawiać na tym końcu. I mam teraz taką uwagę, prośbę. Uwaga, będzie górnolotnie :-D .
Nie traktujmy pielgrzymki jako tylko fajnego wyjazdu, w gronie fajnych ludzi. A może ktoś, gdzieś czeka na Waszą obecność i może trzeba by było w imię wyższych racji pojechać z zupełnie nowymi osobami? Może dać komuś trochę tej energii i radości, którą macie? Może trzeba by się zbratać i tym i z tamtą uczestniczką/uczestnikiem pielgrzymki? Chodzi mi o to, żebyśmy nie tworzyli takich sytuacji: Tu jesteśmy my, a tu wy. Osobom, które pierwszy raz uczestniczą w takich grupowych wyjazdach ciężko jest przekraczać takie bariery. To piszę też do wszystkich, szczególnie kiedy jesteśmy na postojach czy na noclegach.
Oczywiście przyjmuje i szanuję status quo jakie mamy, ale proszę mieć to na uwadze.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#70
Jurek S napisał(a):No właśnie Norbercie. Byłeś mi naprawdę niezastąpiony.
No masz... Sam Dyrektor wzywa... I co teraz począć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości