Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#11
I nie opuszczę Was aż do Wisły :-D

P.S.
mariobiker napisał(a):Damianku, jakie uda

mariobiker napisał(a):z Tream Team-em

Mariuszku jaki "Tream"? :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
darist napisał(a):Mariuszku jaki "Tream"?
Już poprawione :-) Zapomniałem okularków jak wracałem z Lublina i teraz słabo widzę ;-)

darist napisał(a):I nie opuszczę Was aż do Wisły
Darku może tym razem za Wisłę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Rozumiem że,zapisy nie rozpoczną się wcześniej niż 5 maja ;-) .Albowiem Dream Team do 4 maja przebywa w puszczy :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
JuraS napisał(a):Rozumiem że,zapisy nie rozpoczną się wcześniej niż 5 maja ;-) .Albowiem Dream Team do 4 maja przebywa w puszczy :-> .
Chyba możemy tak przyjąć :-D Rozumiem, że rejestracja w tym czasie ze środka puszczy mogłaby być obarczona pewnym ryzykiem poprawności danych ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Ja też muszę do Was dołączyć i wszystko miało być już dograne u mnie a tu zmiana terminu... muszę szybko zadziałać.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#16
Yanq napisał(a):Ja też muszę do Was dołączyć i wszystko miało być już dograne u mnie a tu zmiana terminu... muszę szybko zadziałać.
Działaj, działaj, a później refleks jak się zaczną zapisy :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Rozumiem, że rejestracja w tym czasie ze środka puszczy mogłaby być obarczona pewnym ryzykiem poprawności danych
Nie tylko o poprawność danych tu chodzi ;-) .Pytanie zasadnicze brzmi:czy w środku puszczy jest jakiś internet :mrgreen: :?:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#18
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że na stronie znajdziecie już Program tegorocznej PielgrzymkiSmile

PROGRAM

ps. A przy okazji: czy ktoś coś orientował się / rozpytywał znajomych w kwestii sponsorów na tegoroczną Pielgrzymkę???
orientuj...
Odpowiedz
#19
O jedziem w obie strony na kłach tylko to ma sens
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
Moi mili kiedy ruszają zapisy? Poganiam bo w weekend wyjeżdżam a chciałbym miejsce zaklepać :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości