Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.03.2014. godz. 17:00 Lubelski Klub Jazdy na Koniu (LKJ)
#41
mani_73 napisał(a):a miałam zamiar jezdzić z Wami,to pisałam ja Julka

Do Julki - córki mojego kolegi.
Jeździj z nami - my jeździmy rowerami :mrgreen:
A ojciec niech w tym czasie wykąpie samochód :-P :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#42
Wszystko ładnie pięknie ale drogi kolego Barcie zapoznaj się proszę z artykułem -
http://szymonbike.blogspot.com/p/stylowa.html . Niestety ale nominuję cię na trzepaka miesiąca marzec bowiem stylówka jest Ci całkowicie obca. Musisz coś z tym zrobić bo nigdy nie poczujesz się jak PROS :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#43
Bart napisał(a):Chciałem dobić do 300, coś na wzór 300 Spartan, ale /motyla noga/ .......

No no , toś Pan nastrzelał ,pewnie trochę palec boli, ale widzę że poszedłeś Pan na ilość mnóstwo wróbli a żadnej sarniny , ale jak to się mówi lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu , także tak….. żeby nie było że gbur jestem to pięknie dziękuję za tak bogaty reportaż z wycieczki :->

Legenda:
Wróbel (zdjęcie takie sobie często słabe jakościową)
Sarna ( zdjęcie na wypasie zarówno co do ekspozycji jak i jakości, rozdzielczości, ostrości)
Odpowiedz
#44
Ale tam Piotrus nie przesadzaj...





Okej, okej, zrobilismy to z zinna krwia, specjalnie, ale ja niewinny, kazali mi pstrykac i pstrykac i pstrykac, zebys byl Pan zadowolony, a ze odebrali kierownictwo, wiec nie chcac zostac zostac ostatecznie odsunietym od ustawki - pstrykalem bez opamietania.
Takze tak.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#45
KermitOZ napisał(a):PS. Gorący Tomek widziany na ścieżce na jakiejś nowej szosówce. Podobno nie umie się zarejestrować, no cóż, dobrze, że przynajmniej szosę kupił Wink

Potwierdzam, nowa szosa i Gorący Tomek a raczej teraz Szybki Tomek a nie ma jeszcze
spd-ów Wink Nie było czasu pogadać bo przy 30 wyprzedził jak burza i pojechał w siną dal hehe.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#46
Calme napisał(a):Potwierdzam, nowa szosa i Gorący Tomek
Dziś również widzieliśmy Tomka na ścieżce :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości