Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.03.2014. godz. 17:00 Lubelski Klub Jazdy na Koniu (LKJ)
#11
Uuuu,bardzo nieładnie ,tak znienacka :roll: , i to kto?Sąsiad :evil: .Tak się sąsiada traktuje :?: Mam tylko nadzieję że ,to nie naleśnikowa 8-) .Bawcie się dobrze ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Jak ma być leniwie to i ja się zjawięSmile tylko proszę nie zostawiajcie mnie z tyłu Cry
Odpowiedz
#13
Pozwolę sobie wyjść ;-) przed Kierownika i powiedzieć: Nie zapomnijcie o lampkach :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Miałem jechać do Lidla ... ale wolę Wasze towarzystwo :-D Lidl zaczeka.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
W lidlu już nic nie ma... Ludzie jak szarańcza przeszli xD
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
#16
Lidli to teraz jak mrówek , żeby nie powiedzieć biedronek :mrgreen:
Odpowiedz
#17
A tam nie ma - pompek stacjonarnych masa była dziś po 9 Wink
Who Dares Wins
Odpowiedz
#18
Pierwszy! Big Grin Był fajny lajcik, wróciłem pół godziny temu, dobra ekipa się zebrała, nawet na zdjęcie się załapałem (nie omieszkam wrzucić w podsumowaniu na 5 lat - w końcu niecodziennie Bart robi ustawkę, w dodatku przyjeżdża na nią i to rowerem!) Big Grin

PS. Gorący Tomek widziany na ścieżce na jakiejś nowej szosówce. Podobno nie umie się zarejestrować, no cóż, dobrze, że przynajmniej szosę kupił Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
KermitOZ napisał(a):Gorący Tomek widziany na ścieżce na jakiejś nowej szosówce. Podobno nie umie się zarejestrować, no cóż, dobrze, że przynajmniej szosę kupił Wink

to dopiero fenomen nie będąc jest , bo Nick już ma a jednak go nie ma i sporo forumowiczów miało okazję już z nim jeżdzić , hm a raczej oglądać jego plecy gdzieś daleko z przodu ;-)
Tomek nie ma rady musisz sie zarejestrować i sie bronić bo będziemy cię tu gęstą i częstą obgadywać 8-)
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):Pierwszy! Big Grin Był fajny lajcik, wróciłem pół godziny temu, dobra ekipa się zebrała, nawet na zdjęcie się załapałem (nie omieszkam wrzucić w podsumowaniu na 5 lat - w końcu niecodziennie Bart robi ustawkę, w dodatku przyjeżdża na nią i to rowerem!) Big Grin

(...)
Teraz taka moda nastała, że się przyjeżdża, robi zdjęcie, jakaś rundka i odjeżdża :-P
Rzeczywiście ekipa dobra, brakowało do komplety jeszcze tylko Karoli :-D
Czy był lajt czy nie to napisze Damian, (Renia rządziła) ja w każdym razie w Lidlowskiej kurtce jakoś nie zdążyłem się wytopić. Zresztą sami zobaczycie bo nie żałowaliśmy sobie ze zdjęciami. :lol: Pierwszeństwo oczywiście ma kierownik, ja ze swoimi poczekam.
Aha. I skoro dorwałem się do głosu to dodam jeszcze, ze zgarnelismy w drodze powrotnej Magdalenkę, a wcześniej jeszcze widzielismy Wiatr, ale jak to wiatr po prostu nam przemknęła.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości