Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2014
#1
Szanowne Koleżanki i Koledzy,
zapraszam na kolejny rajd Roztocze Wiosną. W tym roku na Roztoczu Zachodnim, na pograniczu z Lasami Janowskimi. Termin 4-6 kwietnia. Miejsce noclegu - najpewniej Branew (nie mamy jeszcze rezerwacji, ale to będą te okolice; postaramy się, żeby koszty nie przekroczyły 15 zł za noc).
W sobotę specjalna atrakcja: wizyta w winnicy w Lipowcu połączona z degustacją 4 gatunków lokalnych roztoczańskich win i przekąskami (15 zł od osoby). Będzie to wymagało przejechania ok. 70-80 km (w obie strony).Rezerwujcie czas i zbierajcie grupę mtb. Kto woli trasy "turystyczne", śmiało może dołączyć do drugiej grupy - mamy możliwości transportowe. Gdyby się pojawiła ekipa, która chciałaby przyjechać do Branwi z Lublina rowerami - jest taka opcja, bo to niewiele ponad 85 km.
Piotr Kieraciński, 601 913 847.
Odpowiedz
#2
pik napisał(a):Termin 4-6 kwietnia.
Czy to oznacza wyjazd 3-dniowy, gdzie już w piątek jeździmy na rowerach, czy też na miejsce przyjeżdżamy dopiero w piątek wieczorem po pracy, szkole itp?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
pik napisał(a):Gdyby się pojawiła ekipa, która chciałaby przyjechać do Branwi z Lublina rowerami - jest taka opcja, bo to niewiele ponad 85 km.
Według mnie to o 10 km mniej ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bbqllakzkipxumkm Na taki "kawałek" to aż grzech wpychać rowery do samochodu 8-) Można także dojechać PKP do Polichny a wtedy tylko około 28 km na rowerkach. Propozycja bardzo ciekawa, na pewno znajdą się chętni :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
damian.s napisał(a):
pik napisał(a):Termin 4-6 kwietnia.
Czy to oznacza wyjazd 3-dniowy, gdzie już w piątek jeździmy na rowerach, czy też na miejsce przyjeżdżamy dopiero w piątek wieczorem po pracy, szkole itp?

Możliwe są obie opcje. Dotychczas bywały dwie grupy rowerowe: mtb, organizowana przez Rowerowy Lublin i grupa turystyczna (nie tylko rowery górskie, ale zwykłe trekkingi). Bywało, że jeździliśmy 3 dni, a niektórzy dojeżdżali na sobotę i niedzielę.
I odpowiadając Mario, oczywiście, że bez problemu można dojechać z Lublina, pojeździć i wrócić rowerem.
Organizujcie się. Dostałem wiadomość, że nie będzie Michała Brodowskiego, który zwykle tu na forum organizował grupę. Liczę, ze zrobi to ktoś inny :-)
Piotrek
Odpowiedz
#5
Impreza z cyklu "must be", już się obawiałem Piotrze, że wybierzecie termin, który mi nie będzie odpowiadał.
Pierwszy z RL :-)
Pomyślimy nad trasami MTB.
Dla chętnych: Mogę zabrać 3 osoby z rowerami i dobytkiem.
Ahoj, przygodo :mrgreen:
Damian, poczytaj wątki z imprez w poprzednich latach.

PS. Jedno miejsce w samochodzie już zajęte ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
oficjalnie drugi (nieoficjalnie po poście Mariusza chyba trzeci) z RL :-D
w tym roku musi się udać, jeden wyjazd na Roztocze Wiosną pominięty w ciągu ostatnich lat to zdecydowanie za dużo :mrgreen:

wstępnie zaklepuję miejsce u Ciebie, ale sprawa może się zmienić jak załatwię busa na ten wyjazd
Odpowiedz
#7
Kurcze, tak bardzo chciałam na to jechać :-(
Ale z moją ręką jeszcze nie będzie ok, no i kondycji zero :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
mraugorzata napisał(a):Kurcze, tak bardzo chciałam na to jechać
Chcieć, to móc Wink
mraugorzata napisał(a):kondycji zero
Na RW mało kto ma kondycję, bo to wczesna impreza, więc nie masz się tym co martwić.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
mariox napisał(a):Na RW mało kto ma kondycję, bo to wczesna impreza, więc nie masz się tym co martwić.
A tak się właśnie zacząłem zastanawiać czy nie pojechać z Wami (oczywiście z szosówką Big Grin) na to roztocze żeby wykonać ostatnie szlify formy przed sezonem...
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Maroix, wstępnie się piszę na transport. Smile Mam nadzieję, że do tego czasu odzyskam rowerek Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości