Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2014
#11
Ja także się piszę. Oby było cieplej, niż w zeszłym roku ;-)
Odpowiedz
#12
Cytat:Ja także się piszę. Oby było cieplej, niż w zeszłym roku
Ooo... skład naszego apartamentu jak widzę się znów zapowiada :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Nie zapominaj że była z nami jedna pani . Ciekawe czy w tym roku jakaś dziewczyna się skusi :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#14
Muszę zadzwonić do Rafała, bo nie wiem, czy zagląda na forum. Może i Olę zgarnie :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
mariox napisał(a):Chcieć, to móc Wink
Niezupełnie :-(

Więcej będę wiedziała pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Taka bardzo wstępna decyzja: Jadę :-D
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#17
Stawiam się i ja. Mariox - mogę zarezerwować fotel obok Ciebie? Najchętniej wyjazd po 15.
Odpowiedz
#18
Noorbi, jak poczytasz poprzednie posty i policzysz, to zauważysz, wstępnie mam już max. Chyba, że coś się zmieni, wtedy dam znać.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
Noorbi, pozostaje Ci przenieść się do wątku Roztocze Wiosną Full Bike. Jeśli pasuje Ci wyjazd po 15 to będzie równowaga z tymi którzy planują wyjechać koło południa albo wcześniej :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#20
Coś mi się zdaje, że faktycznie przeniosę się na FULL BIKE. No chyba, że do tego czasu coś faktycznie się zmieni albo postanowię zaprzęgnąć MONDKA.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości