Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2014
Jurek S napisał(a):Ile taki program kosztuje?

Różnie, od 4-5 kliknięć Wink
Odpowiedz
Hmmm... Faktycznie VELO ma rację. U mnie 5 kliknięć. Tyle zajmuje opcja zakupu na stronie producenta. A cena - Jurku - naprawdę uważam że jest atrakcyjna. Za wersję 7 - 400PLN. W porównaniu z innymi programami - śmieszna.
Odpowiedz
Kilka strzelonych telefonem w totalnym międzyczasie fotek ode mnie ;-) Może coś kogoś zadowoli :->


Jeżeli kogoś interesuje większy format, lub surówka - pisać na PW ;-)
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
Za tego posta powinieneś dostać ostrzeżenie, mój net jakos to przetrawił, ale współczuję tym, co mają wolniejszy, a na komórce to już na bank musiała być masakra. Niewygoda oglądania takiej galerii to już zupełnie inna kwestia (No chyba, że ma się w Lisku wtyczkę Thumbnail Zoom 2.7 Big Grin).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Zaraz załaduję gdzieś Tongue Inna kwestia, że forum przecież formatuje fotki do rozmiaru okna przeglądarki...

Zaraz podeślę Ci na PW link do galerii zewnętrznej to podmienisz za fotki w poście Wink
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
Fotka 008. Ja jednak najlepiej wychodzę od tyłu kiedy nie widać, że z przodu mam jeszcze jeden plecak :mrgreen:
Odpowiedz
Bez przesady ;-) jakoś przetrwałam te fotki na telefonie. A podobno telefony na windzie to szajs :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Podmienione ;-) Swoją drogą co siadła jakość fotek przez Picasę to masakra Undecided
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
Ja i Ewelina również dziękujemy za super towarzystwo Smile. Czekamy na powtórkę :mrgreen:
Odpowiedz
Zgrałam dzisiaj swoje zdjęcia z aparatu na kompa.
Ale ponieważ zajęłam się dokumentowaniem głównie wieczoru przy ognisku to nie wiem, czy te zdjęcia powinny się znaleźć na forum :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości