Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną - FULL BIKE 4-6 kwietnia, 10.00, LKJ
#41
mariobiker napisał(a):Jureczku zróbmy może listę chętnych na powrót do Lublina :-)
Mariuszu, ja myślę, że wszyscy którzy dojadą jakoś rowerem to też będą wracali. Chociaż też nie wiadomo czy ich pociąg nie skusi. A przepraszam, jak Ty planujesz dojechać do nas, żeby później z nami wracać? :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#42
Jurek S napisał(a):A przepraszam, jak Ty planujesz dojechać do nas, żeby później z nami wracać?
A tak :mrgreen: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fvfhupqyirrfdwhu
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#43
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):A przepraszam, jak Ty planujesz dojechać do nas, żeby później z nami wracać?
A tak :mrgreen: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fvfhupqyirrfdwhu
Rzeczywiście niedokładnie wyraziłem swoją myśl :-> Chciałem zapytać, o której godzinie chcesz dotrzeć do Kocudzy bo będzie to warunkowało nasz wspólny powrót :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
Jurek S napisał(a):Chciałem zapytać, o której godzinie chcesz dotrzeć do Kocudzy bo będzie to warunkowało nasz wspólny powrót
Proszę określić godzinę a ja się dostosuję ;-) Po przerwie na kawę możemy wracać :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#45
Wszystko wskazuje, że uda mi się wyrwać piątek, więc potwierdzam udział w opcji Full Bike :-D
Jeszcze pytanie do Kierownika, czy jedziemy z całym dobytkiem? tzn. z sakwami?
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#46
Lech napisał(a):Wszystko wskazuje, że uda mi się wyrwać piątek, więc potwierdzam udział w opcji Full Bike :-D
Jeszcze pytanie do Kierownika, czy jedziemy z całym dobytkiem? tzn. z sakwami?
Cieszę się. Ja oczywiście jadę z całym dobytkiem :-P Na te trzy dni to aż tak dużo chyba go nie bedzie. Zamierzam spakować się w jedną sakwę crosso. Kiedyś Diablo pojechał na pielgrzymkę (3 dni) z torbą na kierownicę :-D
A, dla sprawiedliwości muszę dodać, ze nie biorę karimaty i śpiwora bo mam łóżko.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#47
Jurek S napisał(a):nie biorę karimaty i śpiwora bo mam łóżko.

Jureczkq pedzący bez umiaru..
Oszukaleś na Stara Pierdołę, Zgorzkniałego Tetryka, czy Zatartego Trzepaka Idea
To raz Idea

Dwa Idea
Koledzy moi mili, sympatyczni i w ogóle,
pierdaczycie się z wyjazdem gorzej, niż część z nas, swego czasu, na 2-dniowa wycieczke dookoła zalewu... http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=1022
To dwa Idea

Trzy Idea
Od kiedy ciepły posiłek wam potrzebny Idea , całe życie na rowerq o kanapeczce <pewnie nawet bez masła extra> i dobrze wam z tym. Skąd ta zmiana Idea


Także tak, dziękuję.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#48
Bart napisał(a):
Jurek S napisał(a):nie biorę karimaty i śpiwora bo mam łóżko.

Jureczkq pedzący bez umiaru..
Oszukaleś na

Nie, nie! Żadne oszukiwanie, zwykła, szczera naiwność ;-)
P.
Odpowiedz
#49
Bart napisał(a):(...)

Trzy Idea
Od kiedy ciepły posiłek wam potrzebny Idea , całe życie na rowerq o kanapeczce <pewnie nawet bez masła extra> i dobrze wam z tym. Skąd ta zmiana Idea


Także tak, dziękuję.
Widzisz Bartq co ja się z nimi mam ;-) :evil:
UWAGA !!!
Jest możliwość zjedzenia obiadku w Batorzu. Panie nam ugotują w tym ośrodku na stoku. Ale najpóźniej do środy (godz. przedpołudniowe) muszę wiedzieć ile tych obiadów i czy postne (piątek) czy normalne. Kto się nie zgłosi, a będzie jechał z nami to będzie się przyglądał :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#50
Nie ogarniam już tego wszystkiego :roll: ,jadą i samochodami i rowerami i szynobusem 8-) .Mario , rozumiem że Ty jedziesz w niedzielę i wracasz z Grupą Jurka S. :?: Ja piątek i sobotę pracuję :evil: .Ale w niedzielę to może bym się z Tobą wybrał.Tylko co to za potworny podjazd na 35 km :?: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości