Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną - FULL BIKE 4-6 kwietnia, 10.00, LKJ
#21
I jest git :mrgreen: trasy się nie pokrywają. O której planujesz powrót ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
mariobiker napisał(a):I jest git :mrgreen: trasy się nie pokrywają. O której planujesz powrót ?
Chciałbym wrócić przed zachodem słońca.
Lekka modyfikacja dojazdu. Coś sobie wybierzemy :-D
http://ridewithgps.com/routes/4283989
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Jurek S napisał(a):Chciałbym wrócić przed zachodem słońca.
Więc się wyśpię :mrgreen: i spokojnie do Was dojadę.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Wstępnie się piszę do grupy FULLBIKE, w sumie chciałem pojeździć po Roztoczu z grupą MTB ... , ale na dojazd to lepiej mieć węższe gumki+bagażnik+sakwy :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#25
Ja wstępnie też pisałbym się na wyjazd rowerami, ale nie dam rady wyjechać o 12. Proponuję wyjazd pociągiem do Polichny (14.35 albo 16.35) i dalej rowerami. Przynajmniej można by wrócić rowerami w niedzielę. Ja najprawdopodobniej tak zrobię.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#26
Fazi5 napisał(a):Ja wstępnie też pisałbym się na wyjazd rowerami, ale nie dam rady wyjechać o 12. Proponuję wyjazd pociągiem do Polichny (14.35 albo 16.35) i dalej rowerami. Przynajmniej można by wrócić rowerami w niedzielę. Ja najprawdopodobniej tak zrobię.
Marcinie, z rozmów które prowadziłem to wyjechalibyśmy jednak wcześniej, ok 10.00. Ale powrót jak najbardziej wspólny.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
To tym bardziej nie zdążyłbym. Pozwoleństwo od połowicy otrzymane, więc jadę. Jeżeli ktoś chciałby ze mną pociągiem, to będzie mi szalenie miło!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#28
Fazi5, Ja najprawdopodobniej mógłbym wyjechać z Lublina koło 16-tej. Planowałem od początku rowerkiem ale skoro pociąg tak idealnie pasuje to była by to dobra opcja
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#29
Jurek S napisał(a):Lekka modyfikacja dojazdu. Coś sobie wybierzemy :-D
http://ridewithgps.com/routes/4283989

Czy na tej trasie widać jakąś tawernę z czymś zjadliwym?

Ja planuję dojazd piątkowy w opcji FullBike natomiast powrót w opcji FullRoztocze czyli swobodna jazda w kierunku Polichny i ostateczny powrót po drodze żelaznej.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#30
tkt napisał(a):(...)

Czy na tej trasie widać jakąś tawernę z czymś zjadliwym?
(...).
Trzeba by poszperać gdzieś na necie. A może ktoś wie coś na ten temat. Ja chętnie bym się zatrzymał.
Tak z kilometrów pasowałoby w Batorzu. Zadzwonię i sprawdzę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości