Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.03.2014, godz. 17.00, Łukoil JPII
#1
Szkoda nie wykorzystać takiej pogody, dlatego wybieram się na jakieś małe kółeczko. Trasa pewnie podobna do dzisiejszej - czyli z grubsza dookoła zalewu. Jadę ścieżkami rowerowymi, krótkie odcinki ulicami, być może trafią się krótkie odcinki dróg gruntowych - ale to na początku trasy, jak będzie jeszcze względnie jasno. Tempo oczywiście bardzo spokojne Smile
O światełkach pisał nie będę, bo już dziś Jurek S napisał i niewiele brakowało, a jechałby jak netoperek :mrgreen:
Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
damian.s napisał(a):Szkoda nie wykorzystać takiej pogody, dlatego wybieram się na jakieś małe kółeczko. Trasa pewnie podobna do dzisiejszej - czyli z grubsza dookoła zalewu. Jadę ścieżkami rowerowymi, krótkie odcinki ulicami, być może trafią się krótkie odcinki dróg gruntowych - ale to na początku trasy, jak będzie jeszcze względnie jasno. Tempo oczywiście bardzo spokojne Smile
O światełkach pisał nie będę, bo już dziś Jurek S napisał i niewiele brakowało, a jechałby jak netoperek :mrgreen:
Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam :-)
Oj tak Undecided Więc dopiszę jeszcze - sprawdzajmy światełka nie tylko czy są zamontowane, ale jeszcze czy działają :-P
Damianie chętnie bym się wybrał, ale dzisiaj niestety mam zajęty wieczór :-(
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Damianie, widzę że Ci się wczoraj spodobało ;-). Mi też :-)

Myślisz, że damy radę wrócić przed 19 (tak żebym o 19 była u siebie pod blokiem)? Jeśli tak to bardzo chętnie bym się przejechała ;-)
Odpowiedz
#4
renania napisał(a):Myślisz, że damy radę wrócić przed 19
Myślę, że do godz. 19.00 spokojnie powinniśmy wrócić. Wczoraj sesja na ławeczce nad zalewem była około godz. 18, potem jeszcze mieliśmy postój przy Lidlu, a o godz. 19 czekaliśmy już w lokalu na jedzenie. A w razie czego, to pozwolę Ci przez chwilę poprowadzić i nadgonimy tempo :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
no to super ;-) do zobaczenia
Odpowiedz
#6
Ej weźcie no, ja tez chcę..., poproszę Damainq coś na jutro, ew. piateczek.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
Bart napisał(a):Ej weźcie no, ja tez chcę..., poproszę Damainq coś na jutro, ew. piateczek.
Bartq - jutro być może też coś będzie, ale nie jestem jeszcze pewien. A w piątek na 100% - zaraz zakładam oddzielny temat :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
z tajnych źródeł wiem, że dzisiaj pojawi się tez ania.j ;-)
Odpowiedz
#9
Tylko pamiętajcie, że dziś zbiórka na Łukoilu JPII, a nie pod LKJ :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Tak jest Panie Kierowniku :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości