Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.03.2014, godz.10.00, LKJ Batorz
#11
Jurek S napisał(a):Żeby nie mieszać zakładam oddzielny temat.
Jurku, tym razem nie dołączę - ze względu na popołudniowo-wieczorne plany, które powstały w międzyczasie, pozostanę przy opcji kierunek Łęczna i dystansie około 90km z możliwością skrócenia :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Przyłączę się na 12.6 km w Prawiednikach ok. 10:35. Będę jechał od Strzeszkowic, no chyba, że się gdzieś zgubię :-) po drodze, bo będę jechał pierwszy raz tamtędy. Jeśli pasuje Ci inna godzina z minutami to napisz, o której.
Odpowiedz
#13
A co Wy takie dalekie wyjazdy robicie na tygodniu w czasie, kiedy uczciwi obywatele pracują? ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#14
Doomy napisał(a):Przyłączę się na 12.6 km w Prawiednikach ok. 10:35. Będę jechał od Strzeszkowic, no chyba, że się gdzieś zgubię :-) po drodze, bo będę jechał pierwszy raz tamtędy. Jeśli pasuje Ci inna godzina z minutami to napisz, o której.
Wcześniej to tam raczej nie będziemy (-dę) :-D Najwyżej chwilkę poczekasz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Hej . Jeśli temat aktualny to ja chętnie się przyłączę
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#16
Arkoni napisał(a):Hej . Jeśli temat aktualny to ja chętnie się przyłączę
Arku, u mnie nie ma to tamto. Jak nie ma hasła do odwołania to jak najbardziej aktualny :-D
A jutro pogoda jeszcze pikna się zapowiada. Tylko tak jak pisałem, tempo spokojne, co jakiś czas postoje, zdjęcia podziwianie widoków i takie tam :-o , żadnych szaleństw :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Prawdopodobnie wdepnę i ja ,tym bardziej , że weekend w zasadzie na bank z bardzo kiepską pogodą , jutro potwierdzę .
Odpowiedz
#18
Jureczku spokojnie - nie będzie szaleństw.Wczoraj stoczyłem ciężką walkę z wiatrem na odcinku 90 km.Licze na spokojną jazdę :mrgreen: i podziwianie widoków
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#19
Arkoni napisał(a):Jureczku spokojnie - nie będzie szaleństw.Wczoraj stoczyłem ciężką walkę z wiatrem na odcinku 90 km.Licze na spokojną jazdę :mrgreen: i podziwianie widoków
Wiesz, jakoś mnie to nie uspokaja :-o
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Będzie spokojnie , dzisiaj się trochę przejechałem i stwierdzam obiektywnie że spokojne tempo wahało się między 23-33km/h w zależności od kierunku wiatru i jakości nawierzchni także tak…….Jurek pomogę ci i będę pilnował żeby nie jechać w skrajnym przypadku powyżej 33km/h , żeby było spokojnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości