Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.03, g.12 Stary most na Zamojskiej - Topienie Marzanny
#81
OK, na razie album po prostu publiczny, wszystko powinno działać.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#82
No powiem, że było fajnie , 1-sza taka moja impreza, dużo nowych twarzy się widziało i nowych rowerów tudzież , Marzannę zamiast utopić się spaliło, fajna trasa Jurka w jego stylu, chyba wszystko zagrało na 6-tkę ;-)
Odpowiedz
#83
slonko_k napisał(a):I ja dziękuję za wspólnie spędzony czas, było bardzo, ale to bardzo miło się z Wami spotkać. :-D JuraS, jestem wdzięczna za pomoc w zaklepaniu miejsca na majowego Żubra. Do zobaczenia wkrótce! :mrgreen:
No problem,cała przyjemność po mojej stronie ,Ewo ;-) .Gdyby nawet już nie było tego ostatniego,wolnego łóżka to poprosilibyśmy kierownika aby się przeniósł do namiotu :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#84
Chyba nikt nie dzielił się linkiem do wczorajszej Panoramy:

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/p ... 0/14505130

Relacja z marzanny rowerowej mniej więcej od 18:50 ;-)
Odpowiedz
#85
Coś kiepsko tę Marzannę paliliście, bo deszcze leje i ochłodzenie zapowiadają - może trzeba było ją klasycznie utopić? :roll:
Odpowiedz
#86
Velo napisał(a):Coś kiepsko tę Marzannę paliliście, bo deszcze leje i ochłodzenie zapowiadają - może trzeba było ją klasycznie utopić? :roll:

Gdybyś tam był,dowiedziałbyś się ,że topienia w tym roku zabroniono :-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#87
No właśnie nam amatorom zabrakło specjalisty z odpowiednim doświadczeniem, jakim pewnie tu kolega dysponuuje, i tak wyszło :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#88
Velo napisał(a):Coś kiepsko tę Marzannę paliliście, bo deszcze leje i ochłodzenie zapowiadają
Sorry, taki mamy klimat ;-)
mraugorzata napisał(a):No właśnie nam amatorom zabrakło specjalisty z odpowiednim doświadczeniem, jakim pewnie tu kolega dysponuuje, i tak wyszło
Nie zobaczę, nie uwierzę :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#89
Niewierny Tomaszu! Tongue Swoją drogą nastawiłem się na topienie i dla tego moja cała była EKO Big Grin Wink Nawet sznurek użyty do łączeń był naturalny Wink
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
#90
pawlaczyskis napisał(a):Niewierny Tomaszu!
:?: :?: :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości