Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.03.2014, godz.17.00, Spół. Pracy/Zwiazkowa
#1
O, widzę, że czwarteczek wolny :-D . Jeżeli komuś znudziło się ;-) trzepanie po krzakach wokół zalewu :-> to ja proponuję drugą stronę Lublina. Będzie trochę terenu bo pojedziemy kawałek wzdłuż Ciemięgi. Powrót przez Choiny. Pętelka do reala 20km. Na wszelki wypadek sprawne światełka wziąć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy Jacek coś napisze więc ja tak jeden pod drugim, żeby nie było, że nie było :-P
Myślałem, że to będzie ten moment, ale jeszcze nie tym razem :-D
Zdjęć parę i to tyle
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Storczyk/Wieczornik
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
O tak o, we dwóch? Big Grin No, no, będzie coś z tego? Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
KermitOZ napisał(a):O tak o, we dwóch? Big Grin No, no, będzie coś z tego? Tongue
Grzegorz, u mnie co miało być to już było :-P
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8xPFU#t=50
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):Nie wiem czy Jacek coś napisze więc ja tak jeden pod drugim, żeby nie było, że nie było :-P


A napisze, napisze. Dzięki Jurku za przejażdżkę w końcu się wskrzesiłem i w końcu ruszyłem na ustawkę. Pozdrawiam Smile
Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Odpowiedz
#6
Jak patrzę na TO ZDJĘCIE to jakością przypomina obrazy impresjonistyczne, np. TEN :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
19 zdjęć z takiej ustawki :?: Phi, Bart zrobił ponad 100 ostatnio, musisz się Jurku jeszcze dużo nauczyć ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Rado napisał(a):19 zdjęć z takiej ustawki :?: Phi, Bart zrobił ponad 100 ostatnio, musisz się Jurku jeszcze dużo nauczyć ;-)
Przez chwilę nawet o tym myślałem. ;-) Ale widzisz, na taką galerię musi być specjalne zapotrzebowanie :-P

mraugorzata napisał(a):Jak patrzę na TO ZDJĘCIE to jakością przypomina obrazy impresjonistyczne, np. TEN :-D
A co Gosiu nie lubisz impresjonizmu? :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości