Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix Puław MTB 2014
#1
Podobno ustalono już daty puławskiego czempionatu, zostaną podane do wiadomości jak PTKKF uzyska zgodę na wykorzystanie terenów. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że pierwszy wyścig w sobotę 26 kwietnia. Będzie się działo! Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
A niechby się działo. ;-)
Odpowiedz
#3
Na Rowerowym Lublinie zawsze najświeższe informacje rowerowe z regionu, więc jako pierwsi (nawet przez PTKKF Puławy) publikujemy terminarz Grandprixa Big Grin Organizatorzy jeszcze czekają na ostatnie pozwolenia, ale udało mi się uzyskać terminy i zgodę na ich publikację:

26 kwietnia
31 maja
14 czerwca
12 lipca
9 sierpnia
13 września (Mistrzostwa Puław)
4 października

Wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę ze ściganiem polecam wyścigi w lasku puławskim, zero wpisowego, blisko i bardzo klimatycznie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
13 wrześni dwie imprezy Smile Puławy i Dys
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
podobno tam straszne piachy xd
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#6
Byłem może ze dwa lata temu. Faktycznie miejscami jest piasek. Jednak nic z czym nie można sobie poradzić. Bardziej martwiło mnie szkło po rozbitych butelkach Undecided
Odpowiedz
#7
rafal napisał(a):Bardziej martwiło mnie szkło po rozbitych butelkach Undecided
W ubiegłym sezonie organizatorzy zamiatali trasę przed wyścigiem, zwłaszcza w najbardziej newralgicznych miejscach.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Szukam transportu na ww. imprezę.
Odpowiedz
#9
Cytat:Szukam transportu na ww. imprezę.
Zapraszam Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Dziś dostałem link do fotek z 9 sierpnia, może ktoś się znajdzie https://plus.google.com/photos/11434655 ... 9353164577 Smile Niedługo powinny być też zdjęcia z ostatniej soboty.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości